شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

رشد 4000% قیمت سولانا

رشد 4000% قیمت سولانا
نوشته شده توسط مدیریت

رشد 4000% قیمت سولانا

سولانا بار دیگر رکورد زد. قیمت رمز ارز SOL در بحبوحه احساسات ناشی از توکن‌های غیر قابل تعویض (NFT) و جنون دیفای، بالاترین قیمت تاریخ خود را در ۱۵۰.۴۳ دلار ثبت کرد.

به گزارش ارزخبر و به نقل از Bitcoinist رشد قیمت سولانا را می‌توان به بازگشت روند صعودی بازار رمز ارزها نسبت داد. سولانا که اکنون در جایگاه هفتم رمز ارزهای برتر قرار دارد با ۱۱٪ افزایش نسبت به روز گذشته به قیمت ۱۴۹.۴ دلار خرید و فروش می‌شود. ارز دیجیتال SOL توانسته است با به دست آوردن ارزش بازار ۴۳.۵ میلیارد دلاری خود، از دوج کوین سبقت بگیرد.

ارز دیجیتال سولانا (SOL) در یک هفته اخیر به میزان ۷۰٪، در یک ماه گذشته ۳۱۲٪ و در یک سال اخیر ۴۱۱۸٪ افزایش قیمت را تجربه کرده است.

یکی از دلایل عمده رشد قیمت سولانا، شدت گرفتن بازار توکن‌های غیر قابل تعویض (NFT) است. از زمانیکه سولانا پروژه Degenerate Ape Academy را در تاریخ ۱۵ آگوست راه‌اندازی کرده است، قیمت رمز ارز SOL بیش از سه برابر افزایش یافته است.

تاکنون بیش از ۳۶ پروژه منحصر به فرد مرتبط با توکن‌های NFT مانند سولاریان (Solarian)، سولاماس (Sollamas)، سولانیا (Solania) روی بلاکچین سولانا راه‌اندازی شده است.

یکی دیگر از عوامل مهمی که بر رشد قیمت سولانا اثر گذار بوده است راه‌اندازی پروتکل ورم هول در هفته‌های قبل است. این پروتکل ارتباط بین سولانا، اتریوم، بایننس اسمارت چین و ترا را فراهم می‌کند.

منبع: bitcoinist

رشد 4000% قیمت سولانا

دیدگاهتان را بنویسید