شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

متامسک کیف پول برتر غیرمتصدیانه جهان

متامسک کیف پول برتر غیرمتصدیانه جهان
نوشته شده توسط مدیریت

متامسک کیف پول برتر غیرمتصدیانه جهان

متامسک طی یک سال گذشته ۱۸۰۰ درصد رشد داشته است. آسیا بیشترین کاربران کیف پول متامسک را به خود اختصاص داده است، به طوری که ۴۰ درصد از ۱۵ کشور برتر از این قاره هستند. بدین منظور، جشن ۲۴ ساعته در Decentraland برگزار خواهد شد.

به گزارش میهن بلاک چین و به نقل از beincrypto، کیف پول رمزارز محبوب متامسک به نقطه عطف مهمی دست یافته و تعداد کاربران فعال ماهانه آن از مرز ۱۰ میلیون کاربر عبور کرده است.

در تاریخ ۳۱ آگوست، کانسنسیس (ConsenSys) شرکت توسعه‌دهنده متامسک گزارش داد که این کیف پول در یک سال گذشته بیش از ۱۸۰۰ درصد رشد داشته است. متامسک به نقطه عطف دیگری دست یافته و تعداد کاربران ماهانه آن از ۵۴۵,۰۸۰ کاربر در ماه جولای ۲۰۲۰ به ۱۰,۳۵۴,۲۷۹ کاربر در ماه آگوست ۲۰۲۱ رسیده است.

کانسنسیس در این خصوص گفت:

این رشد چشمگیر باعث شده است که کیف پول و برنامه تبادل توکن متامسک به کیف پول برتر غیرمتصدیانه جهان تبدیل شود.

 

عوامل رشد کیف پول متامسک

شرکت راهکارهای نرم‌افزاری کانسنسیس بیان کرده است که رشد و پذیرش متامسک به طور دقیق، رشد اکوسیستم اتریوم را رصد و پیگیری کرده است.

این شرکت با اشاره به دیفای افزوده است که متامسک روش اصلی و برتر تعامل کاربران جهان با برنامه‌های دیفای است که حول ۱۷,۰۰۰ دامنه منحصربه‌فرد وب ۳ و پلتفرم‌های NFT می‌چرخد.

دن فینلی (Dan Finlay) هم‌بنیانگذار متامسک گفت:

متامسک نوع جدیدی از کیف پول رمزارزها را تعریف کرده است که در آن، کاربران نه تنها با ارزها، بلکه با برنامه‌های غیرمتمرکز نیز تعامل برقرار می‌کنند و ما دائما در حال ایمن‌تر ساختن این نوع جدید برنامه‌ها و دسترسی کاربران بیشتر به آنها هستیم.

وی افزود که ما به کاربران امکان می‌دهیم تا به بررسی روش‌های جدید ایجاد اعتماد در اینترنت بپردازد. فینلی در ادامه تایید نکرد که متامسک به دلیل محبوبیت خود به یکی از هدف‌های اصلی کلاهبرداران و هکرها تبدیل شده است.

کیف پول محبوب متامسک در گذشته به دلیل کارمزدهای زیاد و فرآیندهای ایجاد بلک‌ لیست مورد انتقاد قرار گرفته است.

کشورهایی که بیشترین کاربر متامسک را به خود اختصاص داده‌اند به ترتیب شامل فیلیپین، آمریکا، ویتنام، انگلستان و چین هستند. سایر کشورها در فهرست ۱۵ کشور برتر از لحاظ استفاده از متامسک عبارتند از هند، روسیه، برزیل، اندونزی، تایلند، ترکیه، آلمان، فرانسه، کانادا و اسپانیا. کشورهای آسیایی ۴۰ درصد از این ۱۵ کشور را شامل می‌شوند.

متامسک کیف پول برتر غیرمتصدیانه جهان

بانک خود باشید
متامسک برخلاف کیف پول های متمرکز یا حضانتی، به کاربران امکان می‌دهد تا بانک خودشان باشند و امور مالی خود را به شیوه‌ای خصوصی و ایمن کنترل و اداره کنند.

به مناسبت دستیابی متامسک به دستاورد جدید خود، جشن ۲۴ ساعته متامسک در Decentraland در تاریخ ۲ سپتامبر برگزار خواهد شد.

فینلی در پایان گفت که بهبودهای بیشتری برای این محصول در راه است، اما به جزییات آن اشاره نکرد. وی گفت:

متامسک رشد خود را مدیون جامعه است. جامعه متامسک دائما روش‌های جدیدی برای ایجاد و ساماندهی امور مالی و رمزارزها ارائه می‌دهند و همواره ما را به سمت بهبود و ارتقای این محصول سوق می‌دهند. تا زمانی که بتوانیم به ارائه خلاقیت و نوآوری جامعه کمک کنیم و امنیت کاربران را حفظ کنیم، به نظرم آینده هیجان‌انگیزی در پیش خواهیم داشت.

منبع: beincrypto

دیدگاهتان را بنویسید