شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

عبور بایننس کوین (BNB) از 500 دلار

نوشته شده توسط مدیریت

عبور بایننس کوین (BNB) از 500 دلار

قیمت بایننس کوین چهارمین رمزارز بازار به بالاتر از ۵۰۰ دلار رسید. در ادامه به عوامل تاثیرگذار بر افزایش قیمت رمزارز صرافی بایننس می‌پردازیم.

به نقل از U.Today، دقایقی قبل قیمت بایننس کوین از سطح ۵۰۰ دلار عبور کرد. چندین کندل سبز رنگ پی‌درپی که از اوایل امروز به وجود آمدند منجر به افزایش ۱۱.۷۵ درصدی قیمت BNB و رسیدن آن به ۵۰۲ دلار شدند.

سطح قیمت اخیر BNB با رکورد خود بر روی ۶۹۰ دلار که در تاریخ ۱۰ می به دست آمده است ۳۰ درصد فاصله دارد.

قیمت کوین صرافی بایننس (BNB)

استخدام مدیر اجرایی سابق صرافی سنگاپور توسط بایننس

اوایل امروز، رسانه‌ها گزارش دادند که بایننس، ریچارد تِنگ (Richard Teng) مدیر اجرایی سابق صرافی سنگاپور را به عنوان مدیرعامل استخدام کرده است.

این موضوع در شرایطی رخ داده است که بایننس با قانونگذاران کشورهای مختلف سراسر جهان نظیر خود کشور سنگاپور با مشکل مواجه شده است. در حال حاضر، بایننس به دنبال پیروی هرچه بیشتر از قوانین و قانونگذاران است. در این زمینه، بزرگترین صرافی جهان، ریچارد تِنگ مدیر ارشد قانونگذاری صرافی سنگاپور را به عنوان مدیرعامل نهاد قانونگذاری سرویس‌های مالی بازار جهانی ابوظبی استخدام کرده است.

اکنون ریچارد تِنگ، صرافی بایننس را در مسائل قانونی در سنگاپور مدیریت خواهد کرد. به غیر از این موضوع، هفته گذشته بایننس احراز هویت اجباری را برای تمام معامله‌گران و سرمایه‌گذاران جدید اعلام و معامله‌گران کنونی را به ارتقای سطح احراز هویت اطلاعات شخصی خود ملزم کرد.

برایان بروکز (Brian Brooks) یکی از متخصصان شناخته‌شده عرصه رمزارزها و مدیر ارشد دفتر کنترل بر ارز و مدیر ارشد قانونی کوین‌بیس، اوایل سال جاری به دلیل اختلافات در خصوص مسیر پیشروی شعبه آمریکایی بایننس، از سمت خود در Binance.US استعفا داد.

عبور بایننس کوین (BNB) از 500 دلار

افزودن جفت ارزهای جدید برای ADA و DOGE

صرافی بایننس هم‌چنین اعلام کرد که جفت ارزهای DOGE/IDR و ADA/VND را به پلتفرم خود اضافه خواهد کرد.

ارزش بازار کوین BNB به ۸۴.۵ میلیون دلار رسیده است و در حال حاضر با قیمت ۵۰۲.۶۰ دلار معامله می‌شود.

منبع u.today

 

دیدگاهتان را بنویسید