شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

پیوستن صرافی 1inch به زنجیرۀ هوشمند بایننس

نوشته شده توسط مدیریت

پیوستن صرافی 1inch به زنجیرۀ هوشمند بایننس

سرعت بالا و کارمزد پایین زنجیره هوشمند بایننس (BSC) باعث شده است که بسیاری از پروژه‌ها به این شبکه کوچ کنند. صرافی 1inch نیز روز گذشته در خبری اعلام کرد که کار توسعه خود را روی بلاکچین هوشمند بایننس شروع خواهد کرد.

سرگی کونز موسس و هم‌بنیان‌گذار این صرافی می‌گوید:

ما این فرصت را می‌بینیم که پروتکل نقدینگی وان اینچ، به بزرگ‌ترین پروتکل نقدینگی روی بلاکچین Binance تبدیل شود. این سرویس هم‌اکنون به‌صرفه‌ترین AMM در بازار است.

زنجیره هوشمند بایننس توسط صرافی این شرکت در سپتامبر ۲۰۲۰ معرفی شد. این زنجیره امکان اجرای قراردادهای هوشمند را برای توسعه دهندگان فراهم می‌کند. هزینه هر تراکنش در این شبکه بسیار پایین است. این در حالیست که این زنجیره در هر ثانیه از ۳۰۰ تراکنش پشتیبانی می‌کند.

تیم صرافی 1inch عنوان کرده است که توکن 1inch را در BSC مستقر کرده‌اند، که با این کار پروتکل‌های نقدینگی و تجمیع‌کننده صرافی‌های 1inch در دسترس کاربران این زنجیره قرار می‌گیرند.

پیوستن صرافی 1inch به زنجیرۀ هوشمند بایننس

با این توسعه، توکن بومی 1inch روی شبکه هوشمند Binance، به عنوان پل ارتباطی میان زنجیره‌ای بین شبکه‌های بایننس و اتریوم عمل خواهد کرد؛ به این معنی که زمانیکه کاربر توکن 1inch را به شبکه بایننس منتقل کند، این توکن در Binance Bridge قفل می‌شود و در نتیجه توکن معادل آن در زنجیره BSC آزاد می‌شود.

با این کار کاربران قادر خواهند بود به پروژه‌های اجرا شده روی این زنجیره هوشمند مانند پنکیک‌سواپ، برگر سواپ، ونوس دسترسی داشته باشند.

قفل شدن توکن‌ها و استخرهای نقدینگی

برای شروع به کار این پروژه بیش از ۱۰ میلیون توکن 1inch روی زنجیره BSC عرضه خواهد شد. از این توکن‌ها به عنوان نقدینگی در Binance Bridge، در تراکنش‌های بین اتریوم و زنجیره هوشمند بایننس استفاده خواهد شد. تعداد کل توکن‌های 1inch افزایش پیدا نخواهد کرد.

پیوستن صرافی 1inch به زنجیرۀ هوشمند بایننس

برنامه استخراج نقدینگی برای کاربران زنجیره هوشمند بایننس (BSC) با ارائه استخر BNB-1inch از امروز آغاز شده است. میزان ۰.۰۱٪ از کل توکن‌های 1inch به تامین کنندگان نقدینگی به عنوان پاداش در یک دوره ۴ هفته‌ای اهدا خواهد شد.

در آینده، استخرهای بیشتری به این برنامه اضافه خواهند شد که باعث افزایش نقدینگی در این پروتکل می‌شود. در نتیجه پاداش استیکرهای توکن 1inch افزایش می‌یابد؛ البته مشروط به اینکه با رای دادن از پاداش‌های حاکمیتی حمایت کنند.

منبع cryptoslate

پیوستن صرافی 1inch به زنجیرۀ هوشمند بایننس

دیدگاهتان را بنویسید