شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

تبریک مایک نوگراتز خطاب به بوترین: دیدگاه بزرگ، ایستادگی بزرگ، مغزهای بزرگ!

تبریک مایک نوگراتز خطاب به بوترین: دیدگاه بزرگ، ایستادگی بزرگ، مغزهای بزرگ!
نوشته شده توسط مدیریت

تبریک مایک نوگراتز خطاب به بوترین: دیدگاه بزرگ، ایستادگی بزرگ، مغزهای بزرگ! 

مایک نوگراتز (Mike Novogratz) اسکرین شات مطلبی که برای اتریوم در سال ۲۰۱۵ نوشته را توییت کرده است. او در این نوشتار، اتریوم را با نسخه اولیه آمازون مقایسه کرده است

در این نوشتار آمده است:

به اتریوم نگاه کنید! ممکن است آمازون ۱۵ سال قبل باشد!

در آن زمان، نوگراتز اولین خریدار اتریوم در وال استریت (Wall Street) شد و ۵۰۰.۰۰۰ کوین را از ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin)، در زمانی که قیمت هر اتر ۰.۹۹ دلار بود دریافت کرد.

در راستای داستانی که نوگراتز قبلا به اشتراک گذاشته، هم‌بنیانگذار اتریوم یعنی جوزف لوبین (Joseph Lubin)، هم دانشگاهی و دوست نوگراتز بود. نوگراتز پس از این که به بیت کوین ورود کرد و ۳۰.۰۰۱ بیت کوین به دست آورد، مستقیما نزد لوبین رفت و درخواست کرد که در پروژه Consensys سرمایه گذاری کند.

در نتیجه این مشارکت، نوگراتز نیم میلیون اتر دریافت کرد. در این داستان، او اشاره کرد که توافق را مستقیما با بوترین انجام داده است. اما بوترین این را انکار کرده و گفته که این توافق با سازمان اتریوم انجام شده و نه شخص او.

مایک نوگراتز در اسکرین شاتی که در ابتدای مقاله قرار دادیم، نوگراتز گفته که به اتریوم نگاه کنید! ممکن است آمازون ۱۵ سال قبل باشد. اتریوم در آن زمان با قیمت ۰.۸۹۵۲۲ دلار یا ۰.۰۰۲۰۳ بیت کوین معامله می‌شده است.

تبریک مایک نوگراتز خطاب به بوترین: دیدگاه بزرگ، ایستادگی بزرگ، مغزهای بزرگ! 

مایک نوگراتز : مغزهای بزرگ، دیدگاه بزرگ، ایستادگی بزرگ!

در توییت امروز، نوگراتز به ویتالیک بوترین، جوزف لوبین و جامعه اتریوم سلام می‌کند و به آنها بابت دستاوردهایشان تا به امروز تبریک می‌گوید.

تبریک به ویتالیک بوترین و جوزف لوبین و کل جامعه اتریوم! دیدگاه بزرگ، ایستادگی بزرگ، مغزهای بزرگ! فریاد شادی برای تمام سازندگانی که وجود دارند! ادامه دهید!

تا همین الان، اتریوم در جایگاه دوم ارزهای دیجیتال ثابت مانده است. همچنین اتریوم به کل صنعت رمز ارزها با راه اندازی پلتفرم‌های مختلف از طریق ICO در سال‌های ۲۰۱۶ – ۲۰۱۷ قدرت بخشیده است. امسال نیز اتریوم پایه اصلی محصولات دیفای بوده و در حال راه اندازی اتریوم ۲ است، که زمان زیادی منتظر آن بودیم.

در اوایل سال ۲۰۱۸، اتریوم به بالاترین قیمت ثبت شده در تاریخ خود، یعنی حدود ۱۳۰۰ دلار رسید و امروز پس از یک لغزش جزئی، به قیمت ۴۹۱ دلار رسیده است.

 منبع u.today

 

اتریوم شبیه نسخۀ اولیۀ آمازون

دیدگاهتان را بنویسید