شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
تحلیل

نگاه مثبت به تزوس علیرغمِ سقوط قیمت و عملکرد ضعیف

نگاه مثبت به تزوس علیرغمِ سقوط قیمت و عملکرد ضعیف
نوشته شده توسط مدیریت

نگاه مثبت به تزوس علیرغمِ سقوط قیمت و عملکرد ضعیف

تزوس طی دو هفته گذشته سقوطی ۱۸ درصدی را تجربه کرده است. این سقوط تا حدی بوده است که می‌توان عملکرد تزوس را در میان ضعیف‌ترین‌های بازار قرار داد. بااین‌حال تحلیل‌گران نگاهی مثبت به تزوس دارند و امیدوارند تا جهش صعودی آن به زودی آغاز شود.

تزوس در حالی در دو هفته گذشته سقوط ۱۸ درصدی داشته است که آلت کوین‌هایی نظیر اتر و چین لینک در این مدت جهش‌های قابل توجه ثبت کردند. صد البته هم اتر و هم چین در حال حاضر با اصلاحی نسبی همراه شده‌اند.

افزایش فشار فروش در بازار سبب شده است تا قیمت تزوس به مرز حمایتی ۳.۵ دلاری برسد که از اهمیت بالایی برخوردار است. طی هفته گذشته نیز چندین بار شاهد کاهش قیمت تزوس و رسیدن آن به این سطح حمایتی بودیم.

کارشناسان معتقدند که به‌زودی شاهد کاهش فشار فروش در بازار تزوس خواهیم بود چرا که بسیاری از شاخص‌ها حاکی از اشباع فروش است و انتظار می‌رود بازار پاسخی قوی به این کاهش قیمت از خود نشان دهد. در این میان، برخی از معامله‌گران نیز هستند که می‌گویند به‌زودی قیمت این ارز دیجیتال به اوج تاریخی خود می‌رسد.

در حال حاضر هر واحد تزوس با افزایشی ۱ درصدی، با قیمت ۳.۵ دلار معامله می‌شود. طی روزهای گذشته تزوس یک بار دیگر نیز به سطح قیمتی ۳.۵ دلاری رسیده بود اما همانطور که پیش‌تر گفتیم، حمایت ۳.۵ دلاری شکسته نشد. صد البته اگر این ناحیه حمایتی شکسته شود، باید انتظار کاهش بیشتر و قوی‌تر قیمت را داشت.

این ناحیه حمایتی از اهمیت بسیاری برخوردار است و در صورتی که خریداران بتوانند این ناحیه را حفظ کنند، احتمال یک جهش قدرتمند نیز وجود دارد. از سوی دیگر، به‌دلیل اهمیت بالای آن، شکستن آن نیز به احتمال زیاد به کاهش قیمت شدید منجر می‌شود.

یکی از تحلیل‌گران بازار ارزهای دیجیتال با انتشار دورنمای خود از وضعیت بازار تزوس، عنوان می‌کند که چندین شاخص نشان از وضعیت اشباع فروش تزوس دارند. به‌عقیده وی، به‌زودی شاهد افزایش قیمت این ارز دیجیتال و جهش صعودی تزوس خواهیم بود.

نگاه مثبت به تزوس علیرغمِ سقوط قیمت و عملکرد ضعیف

او ضمن اشاره به تبدیل‌شدن ناحیه حمایت به مقاومت در نمودار جفت ارز تزوس/بیت کوین نوشت

جیب‌های خودم را پر از تزوس کردم. اشباع فروش در تایم فریم‌های ۴ ساعته و ۱۲ ساعته، همراه با نقطه عطف حمایت به مقاومت و سیگنال خرید در این تایم فریم‌ها. وقت آن رسیده است که مأموریت زدن رکورد اوج قیمت را انجام دهیم و آن [تزوس] را به ماه برسانیم!

باید منتظر ماند دید علیرغم وضعیت نه چندان مناسب تزوس، آیا در کوتاه‌مدت شاهد افزایش قیمت این آلت کوین خواهیم بود یا نه.

منبع newsbtc

نگاه مثبت به تزوس علیرغمِ سقوط قیمت و عملکرد ضعیف

دیدگاهتان را بنویسید