شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

رشد چشمگیر توکن سرم (Serum) کمی پس از اضافه شدن به صرافی‌ها

رشد چشمگیر توکن سرم (Serum) کمی پس از اضافه شدن به صرافی‌ها
نوشته شده توسط مدیریت

رشد چشمگیر توکن سرم (Serum) کمی پس از اضافه شدن به صرافی‌ها

آخرین توکن دیفای، که مربوط به صرافی اوراق مشتقه غیرمتمرکز سرم (Serum) است، طی مدت زمانی کوتاه، رشدی ۱۵۰۰ درصدی را تجربه کرد. این در حالی بود که تنها ۱۲ ساعت از اضافه شدن این توکن به لیست معاملاتی صرافی‌ها گذشته بود.

پروژه سرم (Serum) یک صرافی غیر متمرکز (DEX) جدید و غیر کاستدی است که روز گذشته راه‌اندازی شد. تنها چند ساعت بعد از راه‌اندازی این صرافی، توکن بومی آن یعنی اس آر ام (SRM) رشدی چهار رقمی داشته و بنابر گزارش‌ها، قیمت این رمزارز از ۰.۱۱ دلار به بیش از ۱.۸۰ دلار افزایش یافت.

پروژه سرم، حاصل همکاری بین پلت فرم معاملاتی اوراق مشتقه متمرکز FTX و سولانا (Solana)، یک قرارداد هوشمند کم هزینه و پر سرعت است. بنابر گزارشات منتشر شده، این توکن در کمتر از ۴۸ ساعت بعد از راه‌اندازی صرافی سرم و اضافه شدن به لیست صرافی‌ها، شاهد جهش فوق العاده‌ای بوده و بیش ۲۰۰۰% درصد رشد داشته است.

رشد چشمگیر توکن سرم (Serum) کمی پس از اضافه شدن به صرافی‌ها

اضافه شدن توکن اس آر ام به لیست معاملاتی صرافی بایننس نیز می‌تواند از جمله عوامل تاثیرگذار بر افزایش قیمت این توکن باشد. گفتنی است به محض راه‌اندازی این توکن، چهار جفت معاملاتی در دسترس قرار گرفتند. براساس اطلاعات به دست آمده، حجم معاملات SRM در دوازده ساعت اول از مرز ۳۵۰ میلیون دلار فراتر رفته است. گفتنی است ارزش در بازار آخرین توکن دیفای، در حال حاضر ۳۰۰ میلیون دلار است.

هم اکنون توکن اس آرام، علاوه بر بایننس، به لیست معاملاتی تعدادی از صرافی‌های دیگر و پروتکل‌های دیفای از جمله یونی سوآپ (Uniswap)، بیتمکس (BitMax)، اچ‌بی‌تی‌سی (HBTC)، بالانسر (Balancer)، تومودکس (TomoDEX)، وان اینچ (۱Inch) و شریک آن یعنی اف‌تی‌ایکس (FTX) نیز اضافه شده است.

لکس ساندرز (Alex Saunders)، مدیرعامل ناگت نیوز (Nuggets News)، ضمن تبریک به  این تیم گفت که از اینکه این توکن توانسته ظرف مدت یک روز جزو ۱۰ ارز برتر قرار گیرد بسیار شگفت زده شده است.

طبق آنچه که در وبسایت رسمی این صرافی آمده است، حداکثر عرضه توکن سرم برابر با ۱۰میلیارد اس آر ام خواهد بود و به گزارش اتر اسکن (Etherscan)، گردش فعلی آن ۱۶۰میلیون SRM است.

جهش ناگهانی قیمت SRM بلافاصله پس از راه‌اندازی نشان میدهد که معامله‌گران، سرمایه‌گذاران و دلالان هنوز همچنان نسبت به هر چیزی که مربوط به دیفای باشد، علاقه نشان میدهند. به گزارش دیفای پالس، بازارهای دیفای نیز همچنان در مسیر رشد قرار دارد. به طوریکه ارزش کل سپرده‌گذاری های آن در تاریخ ۱۱ آگوست به رقم ۴.۷۵ میلیارد دلار رسید.

منبع: cointelegraph

رشد چشمگیر توکن سرم (Serum) کمی پس از اضافه شدن به صرافی‌ها

 

دیدگاهتان را بنویسید