شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

شبکۀ اجتماعی صرافی بیتفینکس افتتاح شد

شبکۀ اجتماعی صرافی بیتفینکس افتتاح شد
نوشته شده توسط مدیریت

شبکۀ اجتماعی صرافی بیتفینکس افتتاح شد

صرافی ارز دیجیتال بیتفینکس یک شبکه اجتماعی برای معامله کنندگان افتتاح کرده است.

صرافی ارز دیجیتال بیتفینکس با ورود به حوزه اجتماعی دنیای دیجیتال، دیروز افتتاح شبکه اجتماعی خود را اعلام کرد.

در بیانیه شبکه اجتماعی بیتفینکس به اسم بیتفینکس پالس (Bitfinex Pulse) گفته شده است که مشتریان می‌توانند خود را در دنیای پر انرژی معاملات غرق کنند، به توضیح و درک مفاهیم مختلف بپردازند و سایر فعالین های مرتبط با بازار را انجام دهند.

به نظر می‌رسد این محصول به کاربران امکان می‌دهد تا یک قدم از سایر دنیای معاملات ارزهای دیجیتال جلو باشند، زیرا می‌توانند با دوستان و همراهان بیتفینکسی خود ارتباط برقرار کنند.

متفاوت از سایر پلتفرم های معاملات اجتماعی

پالس اولین پلتفرم مرتبط با جنبه اجتماعی معاملات ارزهای دیجیتال نیست. سایر بازیگران این عرصه نیز محصولات مشابهی ایجاد کرده اند. برای مثال eToro که دارای پروفایل معامله کنندگان، پیام‌رسان، آمار و ارقام و کپی کردن معاملات است. کپی کردن معاملات به معامله کنندگان امکان می‌دهد تا وارد وضعیت های معاملاتی مشابه با سایر معامله کنندگان شوند.

نماینده بیتفینکس به کوین تلگراف گفته است:

برخلاف eToro که پیدایش آن به عنوان یک شبکه اجتماعی سرمایه گذاری بوده است، بیتفینکس پالس به طور ویژه به منظور برطرف کردن نیازهای کاربران این صرافی ایجاد شده است. تاکید این پلتفرم بر محتوای با کیفیت و نوآورانه ای است که مخاطبان حرفه ای به آن نیاز دارند.

وی تایید کرد که بیتفینکس پالس از کپی کردن معاملات پشتیبانی نخواهد کرد. این صرافی اطلاعات بیشتری در خصوص فرآیند بررسی و تایید اقدامات انجام شده در این شبکه اجتماعی را ارائه نداده است.

پایان کار سالن های معاملات

قبل از ظهور دنیای دیجیتال، معاملات اغلب به صورت رو در رو و با کشمکش زیاد بود. سالن های معاملات پر از افرادی بود که به دنبال کسب سود بودند. معامله کنندگان می‌توانستند موارد مورد نظر خود را انتخاب کنند و به مفهوم معامله رونق ببخشند.

با انتقال بخش عمده ای از معاملات به دنیای دیجیتال، عرصه ارز دیجیتال دوران جدیدی از احساسات و جامعه را به وجود آورد. این موضوع در پلتفرم های شبکه های اجتماعی مختلف قابل مشاهده است. با شعله ور شدن احساسات در فراز و فرودهای بازار، توییتر و سایر پلتفرم ها اغلب میزبان انبوهی از احساسات و ایده های معاملاتی هستند.

بیتفینکس پالس مکانی برای گردهمایی معامله کنندگان

پائولو آردوینو (Paolo Ardoino) مدیر ارشد فنی بیتفینکس گفت شبکه اجتماعی بیتفینکس میزبان مجموعه ای از اطلاعات ارزشمند خواهد بود که با گسترش جامعه، در بین اعضای آن انتقال می‌یابد. وی افزود:

ما بیتفینکس پالس را در پاسخ به تقاضای کاربران به پلتفرم توزیع محتوای حرفه ای برای معامله کنندگان عرضه کرده ایم.

اعضای تایید شده می‌توانند در این پلتفرم پست ارسال کنند و هم چنین از طریق پست های خصوصی با سایر کاربران ارتباط برقرار کنند. کاربران تایید نشده فقط می‌توانند به پست های خصوصی دسترسی داشته باشند.

منبع cointelegraph

شبکۀ اجتماعی صرافی بیتفینکس افتتاح شد

دیدگاهتان را بنویسید