شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

رونق کاردانو یا همان اتریوم ژاپنی

رونق کاردانو یا همان اتریوم ژاپنی
نوشته شده توسط مدیریت

رونق کاردانو یا همان اتریوم ژاپنی

بسیاری از کارشناسان حوزه رمزارزها معتقدند که فصل آلت‌کوین‌ها دیگر فرا رسیده است و بسیاری از کوین‌های با برنامه، میتوانند در این دوره رشد خوبی رو از خود نشان دهند.

حال به دنبال رشد قیمت بیت کوین از ابتدای سال ۲۰۲۰، شاید انتظار رشد قریب به اتفاق سایر رمزارزها چندان دور از ذهن نباشد. اما درخصوص کاردانو تامل در فعالیت‌های بنیادین این رمزارز نیز می‌بایست مدنظر قرار گیرد.

از آنجاکه اکثر توسعه‌دهندگان و سرمایه‌گذاران اولیه کاردانو، ژاپنی هستند و شباهت‌های زیادی نیز بین این رمزارز با اتریوم وجود دارد، در دنیای کریپتوها از کاردانو به‌عنوان اتریوم ژاپنی نیز یاد میشود.

بنیاد کاردانو را میتوان از معدود شرکت‌های فعال در حوزه رمزارزها دانست که مسیری اصولی و خارج از دایره هیجانی رایج در صنعت کریپتوکارنسی را پیموده و پشت سر میگذارد.

سخنرانی علمی و اصولی اخیر مدیرعامل این شرکت در نشست جهانی داووس ۲۰۲۰ نشان دهنده مقبولیت ایشان در گردهمایی‌های معتبر اقتصادی و جهانی و نیز شاهدی بر این مدعاست.

کاردانو از جنجال آفرینی‌ها و هیجانات خود را به دور نگه داشته و پیش از تثبیت قراردادهای همکاری معمولاً آن را رسانه‌ای نمیکند. به‌نظر میرسد جامعه رمزارزها به افراد و شرکت‌های بیشتری چون کاردانو در جهت کمک به همه گیر کردن استفاده از رمزارزها و تکنولوژی بلاکچین و پذیرش عمومی این صنعت که متعاقب آن رشد ارزش رمزارزها را در پی خواهند داشت بیش از گذشته نیازمند است.

همکاری کاردانو با شرکت‌های عظیم پی دابلیو سی و نیو بلنس دو نمونه از کارهای پایه‌ای این شرکت محسوب میشوند.

همانگونه که در چند روز گذشته گزارش شد کاردانو اخیراً در مجمع جهانی اقتصادی داووس ۲۰۲۰، با دو شریک جدید خود یعنی اسکن تراست (ScanTrust) و برکمن کلین (Berkman Klein) تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.

نگاهی به روند رشد ۷۸درصدی قیمت این رمزارز از ابتدای سال ۲۰۲۰، میتواند جهت‌گیری خوب و ارزش این رمزارز را بار دیگر به علاقمندان دنیای رمزارزها نشان دهد.

منبع xblockchain.me

رونق کاردانو یا همان اتریوم ژاپنی

 

دیدگاهتان را بنویسید