شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

180 ارز فیات تا 9 ماه آینده به صرافی بایننس افزوده می‌شود.

180 ارز فیات تا 9 ماه آینده به صرافی بایننس افزوده می‌شود.
نوشته شده توسط مدیریت

180 ارز فیات تا 9 ماه آینده به صرافی بایننس افزوده می‌شود.

بنابر گزارش‌ها روز گذشته و در جلسه فوق‎العاده بایننس در سنگاپور، چانگ‌پنگ ژائو، مدیرعامل صرافی بایننس، اعلام کرد که هدف وی برای شش تا نه ماه آینده، افزودن ۱۸۰ ارز فیات باقیمانده به پلتفرم این صرافی است. گفتنی است پشتیبانی از پنج مورد از ارزهای فیات در فهرست این صرافی قرار دارد.

چانگ پنگ ژائو در تحقیقاتش به منظور سلطه ارزهای رمزپایه، برای تبدیل بایننس به قویترین پلتفرم تجاری رمزارزی روی کره زمین به هیچ وجه متوقف نمیشود. در تلاش در جهت تحقق این منظور، بایننس قصد دارد ارزهای فیات را با سرعتی بیشتر از فهرست شدن توکن ها در سایر صرافی‌ها لیست کند.

موضوع پشتیبانی ارزهای فیات مساله و مانع عمده سرمایه‎گذاران حوزه رمزارز در سراسر جهان است. مقررات سختگیرانه و ممنوعیت های بانکی در برخی از کشورها باعث شده است که مشکلاتی باور نکردنی در مسیر ارزهای رمزپایه ساخته شود. با این وجود و در مواجهه با این موانع نظارتی، بایننس با سعی در یافتن نقاط ضعف سیستم، انعطاف‌پذیر باقی می‎ماند.

تکمیل تلاش ژائو برای برتری، خواست وی برای بهبود چشمگیر وضعیت خدمات به مشتریان است. ژائو به حضار گفت که برخی از صرافی‎های صاحب نام شاهد دریافت گسترده‌ای از ده ها هزار تیکت از سوی مشتریان بوده‎اند. وقتی بایننس وارد بازار شد، به مشتریان خود قول داد که ظرف ۲۴ ساعت پاسخگوی ابهامات و تیکت‌های آنان باشد و آخرین قول او این است که بزودی آن را به یک ساعت کاهش میدهد.

در این لحظه فیل چن، رئیس ارشد غیرمتمرکز سازی در HTC‎، که از نسخه HTC Exodus One Binance رونمایی کرد، به وی پیوست. ژائو و چن هر دو توافق کردند که دیدگاه‎های آنها برای سرمایه‎گذاری فرامرزی و همکاری در این راستا به یکدیگر شبیه است.

آماده شدن برای آینده

بایننس از اعطای وام گرفته تا حمایت از فیات در سراسر جهان، استانداردی را برای یکپارچه‌سازی مشتریان جدید فراهم می‌آورد.

حجم مبادلات و ثبتنام‌ها در بازارهای افزایشی به شدت از سوی کاربران به سمت صرافی‎ها مورد توجه و استقبال قرار میگیرد. در سال ۲۰۱۷، بایننس مجبور شد ثبت‎نام های جدید در صرافی را متوقف کند بگونه‎ای که کاربران، بیت کوین را در بازه (۱۰،۰۰۰-۱۹،۰۰۰ دلار) به فروش میرساندند.

با پیش‌بینی این موضوع، همه صرافی‎های عمده و صاحب نام درحال تقویت فن‌آوری خود خواهند بود، بنابراین مجبور نیستند از این درآمد شیرین گذشته و آن را از دست بدهند.

بایننس در حال ایجاد ظرفیتی مضاف بر وضعیت فعلی، برای جذب طیف گسترده‎ای از کاربران از طریق پشتیبانی گسترده ارزهای فیات است.

منبع: btcmanager

180 ارز فیات تا 9 ماه آینده به صرافی بایننس افزوده می‌شود.

مطالب بیشتر

  1. امکان واریز و برداشت 4 ارز فیات در بایننس
  2. مقایسۀ ارز فیات و ارزدیجیتال
  3. چین اقتصاد را با ارزدیجیتال خود قبضه خواهد کرد

 

دیدگاهتان را بنویسید