شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

دلیل رشد ۵۰ درصدی قیمت ارزدیجیتال ورج (XVG)

دلیل رشد ۵۰ درصدی قیمت ارزدیجیتال ورج (XVG)
نوشته شده توسط مدیریت

دلیل رشد ۵۰ درصدی قیمت ارزدیجیتال ورج (XVG)

قطع همکاری یکی از سایت‌های مستهجن با پی‌ پال باعث رشد ۵۰ درصدی قیمت ارزدیجیتال ورج (XVG) شد، چون احتمالا این سایت به دنبال افزایش استفاده از ارزهای دیجیتال، مخصوصا ورج برای پرداخت‌های خود باشد.

کوری پرایس (Corey Price)، از گردانندگان این سایت روز گذشته اعلام کرد:

در حال حاضر پرداخت‌ها را با استفاده از ورج انجام می‌دهیم و در حال ارزیابی سایر ارزهای دیجیتال برای افزودن هستیم.

طبق ادعای این وب‌سایت، بیش از ۱۰۰,۰۰۰ نفر از کاربران این سایت از خدمات پی‌پال استفاده می‌کردند و حالا تحت تاثیر تصمیم اخیر این ارائه دهنده خدمات مالی قرار گرفته‌اند.

این وب‌سایت اقدام پی پال را مخرب خواند و از فعالین خود خواست تا از روش‌های دیگر برای دریافت حقوق خود اقدام کنند. چک، ارز دیجیتال ورج و سپرده‌گذاری مستقیم از جمله گزینه‌هایی است که برای پرداخت حقوق به این افراد در نظر گرفته شده است.

ارز دیجیتال ورج از آوریل سال گذشته در این وب‌سایت پذیرفته شده است، چراکه طبق گفته‌ها، با تراکنش‌های ناشناس حریم خصوصی مناسبی را در اختیار افراد قرار می‌دهد. ترون و زن کش (ZEN) نیز از جمله دیگر ارزهای دیجیتالی هستند که قرار بود توسط این سایت پذیرفته شوند.

در حال حاضر قیمت هر واحد ورج با افزایش ۴۸ درصدی به ۰.۰۰۵ دلار رسیده است.

این احتمال وجود دارد که کارکنان این وب‌سایت، توانایی و دانش استفاده از ارزهای دیجیتال و از همه مهمتر تبدیل آنها به ارزهای رایج را نداشته باشند و از همین رو اجرای آن توسط این وب‌سایت با مشکل رو به رو شود. یکی از فعالین این وب‌سایت در توییتر نوشت:

پورتال اختصاصی ارزهای دیجیتال، خنده دار است. اصلا نمیفهمم این ارزها چه چیزی هستند. سپرده مستقیم در حساب بانکی‌ام بهتر است.

حال باید دید که چه اتفاقی در خصوص رویکرد این وب‌سایت خواهد افتاد و آیا به تقاضای کاربرانش مبنی بر اضافه کردن بیت کوین، لایت کوین و ارزهای دیجیتال دیگر پاسخ مثبت می‌دهد یا نه.

یکی دیگر از منتقدین به این اقدام پی پال، در توییترش نوشت:

تنبیه بزرگی در انتظار [پی پال] است!

منبع coindesk

دلیل رشد ۵۰ درصدی قیمت ارزدیجیتال ورج (XVG)

مطالب بیشتر

  1. نظر خالق پی پال دربارۀ بیت کوین
  2. عدم حمایت پی پال از لیبرا

دیدگاهتان را بنویسید