شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

عرضۀ توکن اپستین خودکشی نکرد در صرافی McAfee DEX

نوشته شده توسط مدیریت

عرضۀ توکن اپستین خودکشی نکرد در صرافی McAfee DEX

جان مک‌آفی در روز جمعه هشتم نوامبر اعلام کرد که قصد دارد توکن «اپستین خودکشی نکرد» را منتشر کند. این توکن بر روی صرافی غیر متمرکز مک‌آفی(McAfee DEX) قابل مبادله خواهد بود.

توکن «اپستین خودکشی نکرد» به‌طور رایگان عرضه خواهد شد و از هر ده تراکنشی که در شبکه‌ی این رمزارز پردازش می‌شود، یک تراکنش به‌جای ارسال توکن‌ها به آدرس گیرنده، آن‌ها را به آدرسی که به منظور سوزاندن توکن‌ها ایجاد شده است ارسال خواهد کرد.

مک‌آفی در پاسخ کاربری که در زمینه‌ی روش به‌دست آوردن و نگه‌داری از توکن‌ها سوال کرده بود، پاسخ داد که اطلاعات بیشتری در این رابطه را بزودی ارائه خواهد کرد.

صرافی McAfeedex.com توکن اپستین خودکشی نکرد را به‌طور رایگان عرضه می‌کند، توکن‌ها بر روی صرافی غیر متمرکز مک‌آفی قابل مبادله خواهند بود. از هر ده تراکنشی که در شبکه پردازش می‌شوند، توکن‌های یک تراکنش به‌طور تصادفی به جای ارسال به آدرس گیرنده، به آدرسی که به‌منظور سوزاندن توکن‌ها ایجاد شده است، ارسال خواهند شد.
اهداف ایجاد توکن

جفری اپستین(Jeffrey Epstein)، یک معلم آمریکایی بود که به یک سرمایه‌دار تبدیل شد وی به سرعت در مسیر نزولی زندگی قرار گفت و در سال ۲۰۱۹ توسط دادگاه فدرال به جرم آزار جنسی به زندان محکوم شد. زمان زیادی از زندانی شدن اپستین سپری نشده بود که جسد وی در زندان کشف شد. پزشکی قانونی علت مرگ وی را خودکشی اعلام کرد اما وکلای اپستین نظر مخالفی دارند.

حقیقت شکسته شدن استخوان‌های ناحیه‌ی گردن وی احتمال خفه شدن او را افزایش می‌دهد و به همین دلیل برخی مرگ اپستین را مشکوک ارزیابی می‌کنند.

اگرچه ارائه‌‌ی جزئیات بیشتر به زمان آینده موکول شده است، واضح است که مک‌آفی این توکن را به افتخار اپستین ایجاد کرده است تا کسی مرگ وی را فراموش نکند. ویژگی سوزانده شدن توکن‌ها نیز به‌طور ویژه با اپستین ارتباط دارد.

همچنین هدف ترویج صرافی‌غیرمتمرکز مک‌آفی را نمی‌توان نادیده گرفت. نسخه‌ی آزمایشی صرافی غیر متمرکز McAfeeDex در روز چهاردهم اکتبر راه‌اندازی شده است.

منبع coinit

عرضۀ توکن اپستین خودکشی نکرد در صرافی McAfee DEX
مطالب بیشتر
1.
عرضه ارزدیجیتال جان مک‌آفی در پاییز
2.بیت کوین به قیمت ۲ میلیون دلار خواهد رسید؟

دیدگاهتان را بنویسید