شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

بابی لی: قیمت هر واحد بیت‌کوین از 500 هزار دلار هم فراتر می‌رود!

بابی لی: قیمت هر واحد بیت‌کوین از 500 هزار دلار هم فراتر می‌رود!
نوشته شده توسط مدیریت

بابی لی: قیمت هر واحد بیت‌کوین از 500 هزار دلار هم فراتر می‌رود!

آقای بابی لی (Bobby Lee) مدیرعامل سابق صرافی رمزارزی BTCC و بنیانگذار کیف‌پول رمزارزی Ballet به تازگی با حضور در رویداد AIBC در جزیره‌ی مالتا به بررسی و پیش‌بینی قیمت بیت کوین(BTC) پرداخته است. وی طی مصاحبه‌ی خود به ارائه‌ی توضیحاتی پیرامون وضعیت بیت کوین پرداخت و اظهار داشت که این رمزارز در حال حاضر تنها بخشی از ارزش واقعی خود را دارد. وی همچنین توضیح داد که روند افزایش قیمت بیت کوین همچنان ادامه خواهد داشت، تا جایی که این رمزارز به یک کلاس دارایی چند تریلیون دلاری تبدیل خواهد شد.

لی با شرح دادن تحرکات بیت کوین اعلام کرد که قیمت رمزارزها به حالت موجی شکل حرکت می‌کند، که نتیجه‌ی آن به وجود آمدن حباب قیمت و در نهایت افزایش ناگهانی خواهد بود. آقای لی معتقد است که پیش از رسیدن قیمت BTC به مرز ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار دلار، حداقل دو «حباب» دیگر وجود خواهد داشت، که می‌توانند قیمت این رمزارز را تا مرز ۱ میلیون دلار برای هر واحد نیز برسانند. وی در ادامه‌ی صحبت‌های خود همچنین افزود که این حباب‌ها معمولا چیزی بین ۱۰ تا ۲۰ برابر حباب‌های قبلی خواهند بود، به همین دلیل است که او انتظار دارد که بیت کوین به چنین قیمت‌های بالایی دست یابد.

مجموع سرمایه‌ی در حال گردش بیت کوین از ۸ تریلیون دلار نیز عبور می‌کند

این گفته‌ها در حالیست که روز گذشته آقای لی با انتشار یک سری پست‌های توییتری اظهار داشت که بیت کوین می‌تواند به زودی از بازار طلا پیشی بگیرد. در حال حاضر مجموع سرمایه‌ی در حال گردش(Total Market Cap) در بازار طلا چیزی حدود ۸ تریلیون دلار است، در حالیکه این رقم برای بیت کوین تنها ۱۶۰ میلیارد دلار تخمین زده می‌شود.

گرچه سرمایه‌ی در حال گردش بیت کوین نسبت به مجموع ارزش بازار طلا تقریبا ناچیز به حساب می‌آید، اما آقای لی معتقد است که تا سال ۲۰۲۸ شاهد تغییر این وضعیت و برتری بازار بیت کوین خواهیم بود.

در یکی از پست‌های توییتری وی آمده است:

من پیش‌بینی می‌کنم که طی ۹ سال آینده یک چرخش رخ می‌دهد و قیمت هر واحد بیت کوین از مرز ۵۰۰ هزار دلار نیز عبور می‌کند. تا ۲۰ سال دیگر میزان استخراج سالانه حدود ۲۵۵ واحد BTC خواهد بود، تورم سالانه‌ی کمتر از نیم درصد. کمیاب‌تر از طلا!

منبع Bitcoinexchangeguide و Cointelegraph

بابی لی: قیمت هر واحد بیت‌کوین از 500 هزار دلار هم فراتر می‌رود!

مطالب بیشتر

 

  1. بانک بایرن ال‌بی آلمان قیمت سال 2020 بیت‌کوین را 90000 دلار پیش‌بینی می‌کند!
  2. پیش‌بینی مدیر بایننس از قیمت بیت کوین: 16000 دلاری می‌شود!
  3. بیت کوین به قیمت ۲ میلیون دلار خواهد رسید؟

 

دیدگاهتان را بنویسید