شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

افزایش چشمگیر قیمت تزوس پس از اعلام پاداش‌های استیکینگِ کوین‌بیس

افزایش چشمگیر قیمت تزوس پس از اعلام پاداش‌های استیکینگِ کوین‌بیس
نوشته شده توسط مدیریت

افزایش چشمگیر قیمت تزوس پس از اعلام پاداش‌های استیکینگِ کوین‌بیس

امروز و پس از اعلام پاداش های استیکینگ (Staking) کوین بیس برای XTZ، قیمت تزوس (Tezos) افزایش چشمگیری داشت. افزایش قیمت این توکن به حدی بود که اختلاف قیمت بسیار زیادی بین صرافی ها ایجاد کرد و منجر به فرصت های آربیتراژ برای معامله کنندگان شد.

افزایش قیمت داخلی صرافی ارز دیجیتال

اواخر روز گذشته صرافی کوین بیس اعلام کرد که دسترسی به استیکینگ تزوس را گسترش می‌دهد. هرچند پیشنهاد کسب پاداش به ازای ذخیره سازی XTZ در این صرافی فقط برای مشتریان آمریکایی در دسترس می‌باشد. کوین بیس از جانب کاربران خود، استیکینگ توکن ها را انجام خواهد داد و پاداش ها را به کیف پول کاربران توزیع خواهد کرد.

استیکینگ تکامل بعدی اجماع است که به کاربران امکان خواهد داد تا با مشارکت مستقیم در شبکه و بلاک چین، درآمد کسب کنند. کوین بیس افزود که استیکینگ تزوس از طریق سرویس استیکینگ وکالتی ممکن است سردرگم کننده باشد، بنابراین صرافی کوین بیس تمام امور لازم برای مشتریان آمریکایی را انجام خواهد داد.

در این اعلان آمده است:

بازگشت سود سالانه برای استیکینگ تزوس در کوین بیس حدودا ۵ درصد تخمین زده می‌شود. می‌توانید افزایش پاداش های در انتظار خود را به طور همزمان در برنامه مشاهده کنید و پس از آنکه دوره نگهداری اولیه به اتمام رسید (۳۵ الی ۴۰ روز) پاداش ها را هر سه روز در کیف پول خود دریافت خواهید کرد.

مشخصا این پیشنهاد بسیار بهتر از تسهیلاتی است که امروزه بانک ها ارائه می‌دهند، به طوری که حتی بسیاری از بانک ها داری نرخ بهره منفی نیز می‌باشند. از آنجایی که جهان در آستانه فروپاشی اقتصادی است، استیکینگ و امور مالی غیرمتمرکز یا همان دیفای (DeFi) بر بستر اتریوم می‌تواند آینده امور مالی باشد.

کوین بیس هم چنین کمپین “کسب تزوس” را ارائه می‌دهد که صرفا با یادگیری درباره این توکن و پاسخگویی به چند سوال ساده، توکن XTC به کاربران پاداش می‌دهد. صرافی کوین بیس در صدد ساده سازی فرآیند خرید و کسب ارزهای دیجیتال می‌باشد که این امر به طور کل برای این صنعت خوب و سازنده می‌باشد.

واکنش بازار تزوس

همانطور که انتظار می‌رفت، پس از انتشار این خبر قیمت توکن XTZ با افزایش بیش از ۵۰ درصدی از ۰.۹۰ دلار به ۱.۴۰ دلار رسید. حجم معاملات نیز از ۱۳ به ۶۰ میلیون دلار رسید که یک چهارم این حجم معاملات در پلتفرم کوین بیس پرو (Coinbase Pro) به دست آمد.

الکس کروگر (Alex Krüger) معامله کننده و تحلیلگر ارزهای دیجیتال خاطر نشان کرد که با افزایش قیمت این ارز دیجیتال، اختلاف قیمت بسیار زیادی بین صرافی ها ایجاد شد.

کروگر در توییتر نوشت:

اختلاف قیمت توکن XTZ بین صرافی کوین بیس و بیتفینکس یا کراکن بیش از یک ساعت است که بیشتر از ۲۰ درصد بوده است. بدین ترتیب می‌توان گفت که امروز توکن XTZ در کوین بیس افزایش قیمت ۷۰ درصدی داشته است. یک روز دیگر در دنیای ارزهای دیجیتال.

این موضوع فرصت های خوب آربیتراژ را برای بسیاری از معامله کنندگان باهوش فراهم کرده است که به دنبال کسب پاداش بیش از ۵ درصدی می‌باشند.

منبع bitcoinist

افزایش چشمگیر قیمت تزوس پس از اعلام پاداش‌های استیکینگِ کوین‌بیس

مطالب بیشتر

 

  1. آشنایی با تفاوت‌ها و شباهت‌های تزوس و بیت‌کوین
  2. از اضافه شدن تزوس به بایننس تا احتمالاً شروع اثبات سهام
  3. آشنایی با ارزدیجیتال تزوس

 

دیدگاهتان را بنویسید