شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

چین اقتصاد جهان را با ارزدیجیتال خود قبضه خواهد کرد

چین اقتصاد جهان را با ارزدیجیتال خود قبضه خواهد کرد
نوشته شده توسط مدیریت

چین اقتصاد جهان را با ارزدیجیتال خود قبضه خواهد کرد

بعد از مدتی غیبت، مکس کایزر (Max Keiser) به پلتفرم RT برگشته است و گزارشات او از اوضاع حال حاضر اقتصاد جهانی مانند همیشه جالب است. این خریدار خوش بین بیت کوین و ارز های دیجیتال چیز های جالبی در مورد اندوخته های طلای چین و ارز دیجیتال جدید پشتیبانی شده توسط بانک مرکزی این کشور برای گفتن دارد.

ارز دیجیتال پشتیبانی شده توسط طلا

کایزر در یک حضور هالووین در Kitco News، به شکایت در مورد وضعیت حال حاضر بازار بازخرید (repo market) پرداخت. بنا به گزارش WSJ، مبلغ ۱۰۰ میلیون دلار دیگر پول نقد دیروز موقتا به بازار های مالی تزریق شد. فدرال رزرو (FED) همچنین ۷.۵ میلیارد دلار اوراق خزانه را با اندوخته های کلی خود که حالا به بیش از ۴ ترلیون دلار می رسد، خریداری کرد.

دانیلا کامبونه (Daniela Cambone) مجری برنامه سریعا موضوع را به بحث بیت کوین در برابر طلا کشاند و ابراز داشت که اگر پنج سال قبل مبلغ ۱۰۰۰۰ دلار در طلا سرمایه گذاری می شد، امروز این سرمایه گذاری ۱۲۵۰۰ دلار به ما برمی گرداند، در حالی که اگر همان مقدار در بیت کوین سرمایه گذاری می شد، امروز ۲۷۰۰۰۰ دلار را برمی گرداند.

کایزر در ادامه ابراز داشت که بازار های آمریکا شواهدی از وقوع یک فاجعه مالی را نشان می دهند و چین نیز در این میان می تواند نقشه های خوبی برای دلار طرح ریزی کند. او در ادامه افزود که چین در صدد اعلام جمع کردن ۲۰۰۰۰ تن طلا می باشد.

او در ادامه افزود که واقعه غافلگیرانه دوم این خواهد بود که چین در حال راه اندازی یک ارز دیجیتال با پشتیبانی طلا است و هدف چین از این کار تخریب دلار می باشد. با از بین رفتن ارزش دلار و پول فیات، قیمت بیت کوین و طلا افزایش خواهد یافت.

کایزر اقرار کرد که او شروع به خرید طلا، نقره و البته بیت کوین کرده است. او ابراز داشت که وقتی قیمت ارز های فیات کاهش پیدا می کند، مردم به سمت پناهگاه هایی مانند فلزات گران بها و بیت کوین می روند.

قیمت بیت کوین به ۱۰۰ هزار دلار خواهد رسید

او افزود که بیت کوین در مقایسه با طلا شکل برتر پول است زیرا یک تراکنش بیت کوینی به شیوه ای بسیار متفاوت از تراکنش های طلا و فیات انجام می گیرد. او همچنین کمی در مورد پیتر شیف (Peter Schiff) تند حرف زد و ابراز داشت که:

وقتی که یک تراکنش بیت کوینی انجام می دهید، این تراکنش راه حلی بسیار بهتر از طلا و فیات است. پیتر شیف کاملا در این زمینه نا آگاه است زیرا او ساختار بیت کوین در لایه تسویه حساب را درک نمی کند.

وقتی که از کایزر در مورد پیش بینی سوال شد، او ابراز داشت که بیت کوین به ۱۰۰ هزار دلار خواهد رسید و اگر دلار در نهایت سقوط کند، بیت کوین حتی می تواند بالا تر هم برود. او همچنین بیان کرد که طلا هم این اواخر در برابر یورو قله های جدیدی را رقم زده و به رشد خود ادامه خواهد داد.

کایزر در این مصاحبه به قانون گذاران و سناتور های آمریکایی حمله کرد و ابراز داشت که آنها در نهایت از قافله کریپتو عقب خواهند ماند. چین اقتصاد جهان را با ارز دیجیتال خود که با طلا پشتیبانی می شود، قبضه خواهد کرد.

منبع bitcoinist

چین اقتصاد جهان را با ارزدیجیتال خود قبضه خواهد کرد

مطالب بیشتر

  1. ارزدیجیتال در کشور چین پول رسمی می‌شود
  2. اگر لیبرا نتواند مجوز لازم را بگیرد، ارز دیجیتال چین دنیا را خواهد گرفت.
  3. چین دنبال لیبرای خودش است

دیدگاهتان را بنویسید