شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

شرکت توسعه اتریوم کسپر لبز (CasperLabs) های وی (Highway) را معرفی کرد

شرکت توسعه اتریوم کسپر لبز (CasperLabs) های وی (Highway) را معرفی کرد
نوشته شده توسط مدیریت

شرکت توسعه اتریوم کسپر لبز (CasperLabs) های وی (Highway) را معرفی کرد

شرکت توسعه اتریوم کسپر لبز (CasperLabs) های وی (Highway) را معرفی کرد. های وی (Highway) اولین نسخه گواه اثبات سهام این شرکت به اسم کسپر می‌باشد که کاملا فعال و ایمن است.

ایمن و فعال قابل اثبات

طبق گزارش کوین تلگراف در تاریخ یکم نوامبر، پروتکلی ایمن است که در تصمیمات خود ثابت قدم باشد و پروتکلی فعال است که تصمیمی را تضمین کند. کسپر لبز مدعی است که هر دوی این ویژگی ها بخشی از های وی (Highway) می‌باشند و وجود آنها قابل اثبات است. این شرکت هم چنین مقاله کاملی در خصوص این پروژه منتشر کرده است.

کسپر اسمی است که به این نسخه از گواه اثبات سهام اتریوم داده شده و های وی (Highway) به عنوان نرم افزار متن باز عرضه شده است. اولین نسخه این پروتکل در ماه می سال گذشته ارائه شد.

نسخه متن باز کسپر
بر اساس این اعلامیه، کسپر لبز توسعه این پروتکل را در همایش هفته بلاک چین سان فرانسیسکو در تاریخ ۳۱ اکتبر اعلام کرده است. این شرکت در این خصوص عنوان کرد:

با عرضه های وی (Highway) به صورت متن باز برای عموم مردم، امیدواریم که نوآوری های بیشتری به نفع همه ما انجام شود.

طی این همایش، مایکل برچ (Michael Birch) سرپرست بخش توسعه نرم افزار کسپر لبز، کارگاه توسعه ای را برگزار کرد که طی آن، نحوه نوشتن قراردادهای هوشمند در زبان برنامه نویسی راست (Rust) مورد استفاده کسپر لبز را نشان داد.

طبق گزارش کوین تلگراف در ماه سپتامبر، کسپر لبز طی دوره های جذب سرمایه به سرپرستی ترن پیزر (Teren Piezer) که اقتصاددان بین‌المللی و رییس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری لس آنجلسی Acuitas Group Holding می‌باشد ۱۴.۵ میلیون دلار سرمایه جذب کرد.

منبع cointelegraph

 

مطالب بیشتر

  1. انتشار بروزرسانی Serenity مربوط به نسخۀ دو اتریوم
  2. تأثیر اتریوم 2 بر جهان کریپتوکارنسی‌ها

 

دیدگاهتان را بنویسید