شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

صرافی غیرمتمرکز McAfee DEX مطابق با ترون خواهد بود

صرافی غیرمتمرکز McAfee DEX مطابق با ترون خواهد بود
نوشته شده توسط مدیریت

صرافی غیرمتمرکز McAfee DEX مطابق با ترون خواهد بود

جان مکافی در صدد این است تا فارغ از نظر دولت ها، شرکت ها و قانونگذاران، چشم انداز خود درباره دنیای غیرمتمرکز را دنبال کند. هنگامی که صرافی غیرمتمرکز McAfee DEX عرضه شد، وی وعده داد که تمام توکن های ERC-20 پشتیبانی خواهد شد. هرچند وعده یکپارچه سازی بین بلاک چینی سروصدای زیادی بین مشتاقان ارز دیجیتال ایجاد کرد و چند ساعت قبل، وی ثابت کرد که متعهد به عمل کردن به وعده های خود می‌باشد.

جان مکافی در توییت خود اعلام کرد که صرافی غیرمتمرکز McAfee DEX مطابق با ترون خواهد بود و نه تنها انجام معاملات توکن ترون (TRX) را برای کاربران امکان پذیر می‌کند، بلکه از تمام توکن های TRC10 و TRC20 نیز پشتیبانی خواهد کرد. این ویژگی جدید از تاریخ ۸ نوامبر فعال خواهد شد.

استاندارد TRC

طبق گزارش وبسایت رسمی ترون، TRC20، استانداردی برای قراردادهای هوشمند می‌باشد و عملکرد آن همانند توکن های ERC-20 برای شبکه اتریوم است. توکن TRC10 نیز توکنی است که به نوشتن قرارداد هوشمند نیازی ندارد و اساسا در صدد ساده سازی تراکنش ها و کارآمدتر کردن آنها می‌باشد. برای مثال USDT بر بستر شبکه ترون و به عنوان یک توکن TRC20 اجرا می‌شود. تاکنون صرافی غیرمتمرکز McAfee DEX فقط از توکن هایی پشتیبانی می‌کرد که بر بستر بلاک چین اتریوم اجرا می‌شدند.

جان هم چنین گفت که این صرافی به زودی می تواند بر بستر بلاک چین ترون نیز اجرا شود.

جان مکافی در توییت یکی از کاربران که از وی خواسته بود تا این صرافی بر بستر بلاک چین ترون نیز اجرا شود پاسخ داد به زودی این امر محقق خواهد شد.

اگرچه این توییت، جزییاتی درباره سایر یکپارچه سازی ها با بلاک چین های دیگر ارائه نمی‌دهد، اما مکافی قبلا هدف خود برای پشتیبانی از EOS و BNB و NEO در صرافی غیرمتمرکز McAfee DEX را اعلام کرده بود. مکافی در مصاحبه اخیر خود بیان کرد که تا نیمه اول سال ۲۰۲۰، انجام معاملات بین توکن های اصلی این بلاک چین ها امکان پذیر خواهد شد.

وی گفت:

در تاریخ ۸ نوامبر، ما بلاک‌چین ترون، از تاریخ یکم ژانویه EOS، بایننس و NEO را به صرافی McAfee DEX اضافه خواهیم کرد. از تاریخ یکم می نیز فعالیت های بین بلاک چینی بین تمام این بلاک‌چین ها را فعال و امکان پذیر خواهیم کرد. در واقع، ما همانند بایننس خواهیم شد به جز آنکه توزیع شده و غیرمتمرکز می‌باشیم و فهرست کردن کوین ها در این صرافی هیچ هزینه ای ندارد.

واکنش شدید جامعه

تلاش های مکافی توسط جامعه بدون توجه باقی نمانده است. بسیاری از افراد تلاش کرده اند که این صرافی را تحریم کنند. این صرافی از روز اول ایجاد خود با حملات DDoS مواجه شد که سریعا برطرف گردید.

هم چنین مدت کمی پس از عرضه، گزارش هایی وجود داشت که افراد مختلفی آدرس صرافی غیرمتمرکز McAfee DEX را اشتباه تایپ کرده اند و به لینک های ارجاع بایننس هدایت شده اند.

به نظر می‌رسد شرایط برای جان در دنیای ارزهای دیجیتال خوب پیش خواهد رفت. پلتفرم McAfeeMagic با ثبات است و به رشد خود ادامه می‌دهد و صرافی غیرمتمرکز McAfee DEX نیز در حال دستیابی به اهداف خود می باشد.

منبع beincrypto

صرافی غیرمتمرکز McAfee DEX مطابق با ترون خواهد بود

مطالب بیشتر

  1. تتر و استفاده از بلاکچین ترون
  2. آینده متعلق به پول الکترونیک است

دیدگاهتان را بنویسید