شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

تتر و دای استیبل کوین‌هایی که به پذیرش جهانی نزدیکند!

تتر و دای استیبل کوین‌هایی که به پذیرش جهانی نزدیکند!
نوشته شده توسط مدیریت

تتر و دای استیبل کوین‌هایی که به پذیرش جهانی نزدیکند!

اکنون می‌توان استیبل کوین غیرمتمرکز بر بستر اتریوم DAI را در مکان هایی که کارت های اعتباری ویزا (VISA) می‌پذیرند خرج کرد و استیبل کوین برتر تتر (USDT) با افزایش کاربرد و استفاده توسط سازمان های تجارت الکترونیک مواجه می‌باشد.

استیبل کوین DAI قابل استفاده در فروشگاه های اروپایی

پلتفرم مالی 2Gether در تاریخ ۲۹ اکتبر اعلام کرد که پشتیبانی از استیبل کوین دای (DAI) را به پلتفرم خود افزوده است. سخنگوی این پلتفرم بیان کرد که DAI اولین استیبل کوین این. پلتفرم می‌باشد.

به دنبال این موضوع، اکنون کاربران 2Gether می‌توانند استیبل کوین های DAI خود را همانند یورو و بدون کارمزد در هر جایی که کارت های اعتباری ویزا پذیرفته می‌شود خرج کنند. به علاوه، 2Gether به دارندگان دای (DAI) امکان خواهد داد تا بدون پرداخت کارمزد به خرید و فروش ۱۳ ارز دیجیتال و ارسال DAI به آدرس های خارج از این پلتفرم بپردازند. این شرکت توضیح داد که از اضافه کردن ارزهای دیجیتال به پلتفرم خود به دنبال کسب چه اهدافی می‌باشد:

افزودن DAI به فهرست پشتیبانی 2Gether، امکان فعالیت با ارز دیجیتالی را فراهم می‌کند که هم غیرمتمرکز است و هم قیمت آن ثابت می‌باشد.

انتخاب تتر توسط تجارت الکترونیک

پائولو آردونیو مدیر ارشد فنی تتر و صرافی ارز دیجیتال بیتفینکس به کوین تلگراف گفت که تتر در حال گسترش و ورود به سازمان های تجارت الکترونیک است و مدعی شد که تتر یکی از روش های کارآمد برای بهبود و ارتقای سرعت فعالیت ها می‌باشد، زیرا از کارت های اعتباری و سیستم های پرداخت سنتی سریعتر است. وی خاطرنشان کرد:

فروشندگان باید استیبل کوینی داشته باشند تا از کسب و کار خود در مقابل نوسان سایر ارزهای دیجیتال نظیر بیت کوین محافظت کنند. تتر به صورت گسترده توسط فروشندگان و سازمان های تجارت الکترونیک استفاده می‌شود اما از آنجایی که این شرایط، روند جدیدی می‌باشد ما هم چنان در حال جمع آوری و ارزیابی اطلاعات می‌باشیم.

این موضوع در راستای گزارش اخیری است که تتر به عنوان روش پرداخت در حال محبوب تر شدن می‌باشد، به طوری که بعضی از تحلیلگران معتقدند به زودی به بیت کوین و اتر می‌رسد.

در این رابطه باید اذعان داشت که آینده استفاده از استیبل کوین ها به عنوان ابزار پرداخت در خطر می‌باشد، زیرا کنگره آمریکا در نظر دارد پیش نویس لایحه ای تنظیم کند که تمام استیبل کوین ها باید به عنوان قراردادهای سرمایه گذاری و در نتیجه اوراق بهادار در نظر گرفته شوند.

طبق گزارش کوین تلگراف، دولت آلمان قصد خود برای ممنوعیت پذیرش استیبل کوین ها را اعلام کرده و اذعان داشته است:

اطمینان حاصل خواهد شد که استیبل کوین ها خود را به عنوان جایگزینی برای ارزهای دولتی و در نتیجه سیستم پولی موجود تثبیت نکنند.

منبع cointelegraph

تتر و دای استیبل کوین‌هایی که به پذیرش جهانی نزدیکند!

مطالب بیشتر

  1. سرمایه‌گذاران همچنان به تتر اعتماد دارند
  2. آشنایی با استیبل کوین و ارزدیجیتال پایدار
  3. شکست بیت‌کوین و آلت‌کوین‌ها در تبدیل شدن به ابزار پرداخت

دیدگاهتان را بنویسید