شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

برگزاری کارگاه تجربۀ بیت‌کوین توسط یک بانک آلمانی

برگزاری کارگاه تجربۀ بیت‌کوین توسط یک بانک آلمانی
نوشته شده توسط مدیریت

برگزاری کارگاه تجربۀ بیت‌کوین توسط یک بانک آلمانی

“مانوئل آندرس” اقتصاد دان ارشد و تحلیلگر مبادلات خارجی در گروه تحقیق بانک Bayern LB واقع در مونیخ می گوید که “رمزنگاری” برای دپارتمان تحقیقات اقتصادی این بانک واژه ای نسبتا بی معنی است، زیرا این دپارتمان منحصراً به بیت کوین به عنوان یک سیستم پولی جایگزین علاقه دارد، و البته به محصولات و لایه های اضافی که روی پلتفرم بیت کوین ایجاد شده اند (مانند شبکه لایتنینگ بیت کوین) نیز علاقه مند است.

این اقتصاد دان گفت :

“مشتریان علاقه مندند که درباره بیت کوین بیشتر بدانند.، به ویژه شرکت های بزرگ و مشتریان سازمانی که می خواهند اصول اولیه بیت کوین را بیاموزند.

این علاقه، تیم تحقیقاتی را بر آن داشت تا یک کارگاه ساده ویژه افراد تازه کار را برای افراد تازه وارد و کسانی که می خواهند دانش نظری خود را با یک تجربه بصری و عملی گسترش دهند، ایجاد کند.”

جالب اینجاست که قالب این کارگاه تعاملی که “تجربه بیت کوین” نامیده می شود، به شرکت کنندگان امکان می دهد که با “ترکیبی از توضیحات و شبیه سازی تعاملی از شبکه بیت کوین“، فقط با استفاده از قلم و کاغذ، با عملکرد و قابلیت های اساسی شبکه بیت کوین آشنا شوند و از این طریق درباره آموزش بیت کوین بیاموزند.

آندرس می گوید :

“این کارگاه همیشه سرگرم کننده است و به بسیاری از افراد کمک کرده است تا پایه های اساسی بیت کوین را درک کنند. شرکت کنندگان، استخراج بر اساس الگوریتم “اثبات کار” را انجام می دهند، و با به هم وصل کردن تکه های کاغذ، یک بلاک چین ایجاد می کنند.

آنها همچنین در مورد چگونگی دستیابی به اجماع درباره وضعیت این بانک اطلاعاتی در یک شبکه غیر متمرکز از شرکت کنندگان، در چالش قرار می گیرند.

برای نشان دادن مشوق های اقتصادی سیستم بیت کوین ، پاداش استخراج نیز وجود دارد.”

این اقتصاددان می گوید :

“نکته خوب این است که شما می توانید چیزهای زیادی را با استفاده از عوامل اصلی توضیح دهید، مانند:

– تعدیل مشکل (ساده تر کردن اعداد برای انجام محاسبات توسط شرکت کنندگان)

– استخراج کننده های ASIC و مفاهیم آنها

– از آنجا که کلیه محاسبات به محاسبات بلوک قبلی مرتبط است ، شرکت کنندگان به سرعت درک می کنند که هر تغییر مستلزم هزینه های کلان است (شرکت کننده مجبور است مجدداً همه محاسبات اولیه را انجام دهد).

– از آنجا که همه گره های دیگر محاسبات را بررسی و تأیید می کنند ، شرکت کنندگان درمی یابند که تقلب کاری از پیش نمی برد و تنها راه دریافت پاداش این است که کار انجام شود.”

آندرس می گوید که بازخورد این کارگاه ها بسیار مثبت است و بیشتر افراد این کارگاه ها را دوست دارند. برای علاقه مندان به شرکت در کارگاه “تجربه بیت کوین” او همیشه در دسترس است.

وی همچنین می گوید :

“ما معمولاً بعد از شبیه سازی، جلسه ای 30 دقیقه ای داریم تا همه چیز را در چشم انداز “دنیای واقعی بیت کوین” قرار دهیم.”

این تیم با عرصه پر جنب و جوش بیت کوین در مونیخ ارتباط برقرار کرده است و آنها امسال میزبان کنفرانس “ارزش بیت کوین” با دارایی های دیجیتال بانک هستند که مورد استقبال مشتریان نیز قرار گرفته است.

بخش تحقیقات بانک Bayern LB در حال حاضر تنها خدمات آموزشی مربوط به BTC را ارائه می دهد ، اما موارد استفاده عملیاتی دیگری مانند خدمات سپرده بیت کوین نیز مورد بررسی قرار می گیرد (توسط این دپارتمان، نه بانک به طور کلی)، به ویژه که بانک ها برای انجام خدمات سپرده بیت کوین سه مزیت دارند:

1- اعتبار و اعتماد

2- دانش امنیت فناوری اطلاعات

3- گاو صندوق های فیزیکی برای نگهداری نسخه های پشتیبان

آندرس می گوید:

“فکر می کنم مسابقه برای به دست گرفتن خدمات سپرده گذاری بیت کوین در اروپا در جریان است. اولین بانک هایی که بتوانند بهترین رمزنگاران را استخدام کنند و شهرت خوبی در این زمینه کسب کنند، امتیاز بزرگ نفر اول را در این زمینه به دست خواهند آورد.”

منبع bitcoingah
برگزاری کارگاه تجربۀ بیت‌کوین توسط یک بانک آلمانی
مطالب بیشتر
برگزاری کارگاه تجربۀ بیت‌کوین توسط یک بانک آلمانی

دیدگاهتان را بنویسید