شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

جلسه دادرسی و استماع دفاعیات تلگرام تا ماه فوریه به تعویق افتاد

جلسه دادرسی و استماع دفاعیات تلگرام تا ماه فوریه به تعویق افتاد
نوشته شده توسط مدیریت

جلسه دادرسی و استماع دفاعیات تلگرام تا ماه فوریه به تعویق افتاد

تلگرام برای بیان اظهارات خود در دادگاه و اثبات این مسئله که توکن‌های گرام (Gram)، اوراق بهادار نیستند، باید تا سال آینده میلادی صبر کند. بنابراین عرضه ارز دیجیتال تلگرام رسما تا اواسط سال ۲۰۲۰ به تعویق افتاد.

پس از این‌که کمیسیون بورس آمریکا (SEC) دستور توقف فعالیت‌های ارز دیجیتال تلگرام را صادر کرد، این شرکت با ارسال نامه‌ای رسمی به دادگاه ناحیه‌ایِ بخش جنوبی نیویورک، از دادگاه خواست تا حکم صادره از جانب SEC را لغو کند.

بر اساس مدارکی که دیروز به ثبت رسید، جلسه دادرسی و استماع دفاعیات تلگرام تا ماه فوریه (بهمن) به تعویق افتاده است. از همین رو تلگرام باید 18 و 19 فوریه ۲۰۱۹ (29 و 30 بهمن) در دادگاه حاضر شود و به بیان اظهارات خود بپردازد. قبل از تغییر تاریخ، قرار بود که این جلسه هفته آینده در دادگاه ناحیه‌ای بخش جنوبی نیویورک برگزار شود.

«پی کِوین کستل» (P. Kevin Castel)، قاضی پرونده، اعلام کرده است که تا زمان رای دادگاه، تلگرام حق عرضه توکن‌هایش را نخواهد داشت. اوایل هفته جاری نیز تلگرام اعلام کرد ضرب‌العجل عرضه بلاک چین TON یا همان بلاک چین تلگرام را تا پایان ماه آوریل سال آینده تمدید خواهد کرد.

تلگرام هم در ایمیل ارسالی به سرمایه‌گذاران و هم در نامه ارسالی به دادگاه، تصمیم اخیر SEC را محکوم کرد. به گفته تلگرام، این کمیسیون عمدا تاریخی نزدیک به عرضه رسمی شبکه باز تلگرام را برای صدور حکمش انتخاب کرده است. قرار بود ارز دیجیتال تلگرام در 31 اکتبر رسما عرضه شود.

11 اکتبر (19 مهر)، SEC با صدور حکمی فوری، خواستار توقف پروژه ارز دیجیتال تلگرام شد.

برای به تعویق افتادن عرضه گرام، رای موافق اکثریت سرمایه‌گذاران این پروژه ضروری است. در صورتی که سرمایه‌گذارن به اتفاق نظر نرسند، 77 درصد از مبلغ سرمایه‌گذاری خود را پس خواهند گرفت.

منبع: coindesk

جلسه دادرسی و استماع دفاعیات تلگرام تا ماه فوریه به تعویق افتاد

مطالب بیشتر

  1. آیا تلگرام پول سرمایه‌داران را پس خواهد داد؟
  2. توقف فعالیت کانال سرمایه‌گذاران پروژه TON

دیدگاهتان را بنویسید