شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

با برنامۀ باتل‌پی (Bottle Pay) لیبرای فیسبوک فراموش می‌شود!

نوشته شده توسط مدیریت

با برنامۀ باتل‌پی (Bottle Pay) لیبرای فیسبوک فراموش می‌شود!

با وجود بلاک ماتریکس (Block Matrix) دیگر لیبرا برای چه کسی مهم است؟ بلاک ماتریکس در حال توسعه برنامه ای است که به کاربران امکان دهد تا از طریق شبکه های اجتماعی به استثنای فیسبوک به انتقال بیت کوین بپردازند.

استارت آپ های استفاده کننده از شبکه های اجتماعی

ارز دیجیتال لیبرا را فراموش کنید. بلاک ماتریکس که در انگلستان واقع است در حال توسعه برنامه جدیدی به اسم باتل‌پی (Bottle Pay) می‌باشد که به کاربران امکان می‌دهد تا با استفاده از شبکه های اجتماعی به ارسال و دریافت بیت کوین بپردازند رابط کاربری این برنامه طوری طراحی شده است که تا حد امکان ساده و یکپارچه باشد. کاربران می‌توانند فارغ از آنکه طرف مقابل دارای حساب باتل‌پی می‌باشد یا خیر به شخص مورد نظر بیت کوین ارسال کنند.

این شرکت توجه چندین سرمایه گذار خصوصی در بریتانیا را به خود جلب کرده است.

عرصه ارزهای دیجیتال ممکن است کاملا آماده فروش توکن ها مطابق با قوانین موجود در بریتانیا نباشد، اما به نظر می‌رسد جذب سرمایه خصوصی در پروژه های بیت کوین کاملا پویا و فعال است. بلاک ماتریکس برای توسعه برنامه جدید خود توانست ۲ میلیون دلار (۱.۶ میلیون پوند) سرمایه جذب کند. این شرکت امیدوار است که با کمک این برنامه، بیت کوین برای همگان در دسترس تر شود و آگاهی مردم از ارزهای دیجیتال و بلاک چین افزایش یابد.

هدف بلاک ماتریکس؛ جذب یک میلیارد کاربر
جذب سرمایه مورد نظر باعث شد که این شرکت نوپا بتواند تیم خود را از ۵ نفر به ۸ نفر گسترش دهد. بقیه سرمایه جذب شده به توسعه برنامه و پلتفرم باتل‌پی اختصاص داده خواهد شد.

نکته جالب این است که فیسبوک در فهرست این برنامه به عنوان شبکه اجتماعی همگام با باتل‌پی نمی‌باشد.

شاید این موضوع به دلیل آن است که برنامه مورد نظر وارد محدوده فعالیت های فیسبوک در خصوص پرداخت ارزهای دیجیتال می‌شود. هرچند در حال حاضر اینستاگرام در فهرست برنامه های پشتیبانی شده حضور دارد. بلاک ماتریکس هم چنین چشم اندازی درباره ورود به عرصه خرده فروشی و توسعه پلتفرم خدمات فروشنده ها دارد. این پلتفرم به خرده فروشان و کسب و کارها امکان خواهد داد تا با استفاده از باتل‌پی به دریافت پرداخت های بیت کوین بپردازند.

پیت چینی (Pete Cheyne) موسس بلاک ماتریکس در این خصوص گفت:

ما در تلاشیم تا موانع موجود را از بین ببریم تا همگی بتوانند از بیت کوین استفاده کنند. تمرکز اصلی ما بر روی باتل‌پی خواهد بود. این محصول بود که باعث جذب سرمایه ما شد. کاری که می‌خواهیم انجام دهیم این است که به کاربران امکان دهیم تا با حساب های خود در برنامه ها و شبکه های اجتماعی وارد برنامه ما شوند.

درحال حاضر این شرکت حدود ۱۱ هزار کاربر دارد اما افکار بسیار بلندپروازانه ای دارد. هدف آنها رسیدن به یک میلیارد کاربر است. چینی در این خصوص گفت:

ما می‌خواهیم بزرگترین گروه کاربران در دنیا را داشته باشیم که از بیت کوین به طور واقعی استفاده می‌کنند.

منبع bitcoinist

با برنامۀ باتل‌پی (Bottle Pay) لیبرای فیسبوک فراموش می‌شود!

مطالب بیشتر

  1. تهدید برتری دلار با ارزدیجیتال لیبرا
  2. ایجاد ارزدیجیتال ملی آمریکا اجتناب ناپذیر است!
  3. مخالفت سرسختانه وزیر اقتصاد آلمان با لیبرا
  4. آمریکا به دنبال منحل کردن بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید