شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

نقش کمپانی کاسا (Casa) در بهبود امنیت کلی بیت کوین

نقش کمپانی کاسا (Casa) در بهبود امنیت کلی بیت کوین
نوشته شده توسط مدیریت

نقش کمپانی کاسا (Casa) در بهبود امنیت کلی بیت کوین

استارت‌آپ کاسا (Casa)، به یکی از پروژه‌های امیدوار کننده‌ی صنعت رمزارزی تبدیل شده که می‌تواند هدف این اکوسیستم یعنی رسیدن به پذیرش گسترده را محقق کند.

اخیرا، جیمسون لوپ مدیر بخش فناوری این استارت‌آپ با حضور در یک پادکست، به نقش این کمپانی در بهبود امنیت کلی بیت کوین پرداخت. وی در این زمینه توضیح داد که چگونه توانسته‌اند با «گسترش کلید‌ها» هم از نظر جغرافیایی و هم به صورت دیجیتالی خطر حمله به بیت کوین را کاهش دهند.

لوپ در رابطه با این موضوع اظهار داشت:

این واقع بهترین تضمینی است که شما می‌توانید در این فضا بدست آورید. همانطور که می‌دانید هیچ تضمین ۱۰۰ درصدی وجود ندارد؛ همه چیز در رابطه با احتمال و آستانه خطر است.

آقای لوپ با اشاره به جنبه‌های حفاظت از حریم خصوصی این پلت‌فرم، تاکید کرد که نرم‌افزار Casa براساس انتخاب کاربر جهت اشتراک‌گذاری داده‌های شخصی، سطوح مختلفی از KYC و AML را ارائه می‌کند. علاوه بر این، وی به عنوان یک کارشناس امنیتی خاطرنشان کرد که در اغلب موارد، هنگامی که حرف از امنیت و حفاظت از بیت کوین(BTC) باشد، دستگاه‌های قابل حمل بسیار امن‌تر از رایانه‌های شخصی خواهند بود. وی این کاهش سطح امنیت در رایانه‌های شخصی را به دلیل وجود افزونه‌های مخرب در مرورگر‌های اینترنتی و حملات سطحی عدمتا بزرگ اعلام کرد.

مشکل امنیتی اتریوم
آقای لوپ در ادامه صحبت‌های خود همچنین افزود:

یک مشکل ذاتی[امنیتی] در اتریوم وجود دارد، زیرا این پروژه‌ی رمزارزی «عملکرد چند امضاء بومی یا Native Multisig Functionality» را ندارد.

علاوه بر این، لوپ خاطر نشان کرد که انگیزه‌ی کاربران از راه‌اندازی یک گره «افزایش سطح امنیت» است، که باعث می‌شود این ماینرها در قوی‌ترین مدل امنیتی ارائه شده توسط بیت‌کوین، جای بگیرند. به گفته‌ی او، غالبا به این مدل امنیتی «عدم نیاز به اعتمادسازی می‌گویند».

آقای لوپ همچنین افزود که گره‌ی Casa شامل یک ویژگی به نام «برج‌های مراقبت یا Watchtowers» است، که در زمینه‌ی مقابله با تراکنش‌های جعلی و کلاهبرداری به آن‌ها کمک می‌کند.

منبع Ambcrypto

نقش کمپانی کاسا (Casa) در بهبود امنیت کلی بیت کوین

مطالب بیشتر

  1. بیت کوین چگونه ایجاد می‌شود؟
  2. امریکا دنبال راهی برای منحل کردن بیتکوین
  3. هاردفورک متناقض و پیچیده شدن شرایط بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید