شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

شکایت SEC باعث تأخیر در عرضۀ TON

شکایت SEC باعث تأخیر در عرضۀ TON
نوشته شده توسط مدیریت

شکایت SEC باعث تأخیر در عرضۀ TON

در نامه ای که به سرمایه گذاران ارسال شده است، ارز دیجیتال تلگرام (GRAM) و شبکه TON ممکن است به دلیل شکایت SEC به تعویق بیافتد.

توسعه دهندگان شبکه متن باز تلگرام (TON) سرانجام در خصوص شکایت ارائه شده توسط SEC به سرمایه گذاران خود پاسخ دادند.

در نامه ای که به سرمایه گذاران ارسال شده است در خصوص مسائل مربوط به SEC و هم چنین راه حل های ممکن برای این مشکل و حتی تاخیر در عرضه ارز دیجیتال TON شفاف سازی شده است.

در این نامه بیان شده است که توسعه دهندگان در ۱۸ ماه اخیر در تعامل مستمر با کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا بوده اند و هم چنین بازخوردهای مربوط به بلاک چین TON را دریافت کرده اند. هرچند تصمیم SEC کاملا باعث تعجب آنها شده است. متن نامه به شرح زیر می‌باشد:

ما از اقدام کمیسیون SEC مبنی بر ارائه شکایت تحت این شرایط متعجب و ناامید شده ایم و با موضع قانونی اتخاذ شده توسط این کمیسیون کاملا مخالف هستیم.

در حال حاضر توسعه دهندگان این ارز دیجیتال همراه با مشاوران به دنبال بهترین راه حل برای این مشکل می‌باشند. در ادامه این نامه آمده است:

ما به ارزیابی بهترین ابزارهایی ادامه می‌دهیم که بتوان با استفاده از آنها، شرایط و مشکلات را به نفع طرفین مرتبط با این موضوع برطرف کنیم. یکی از این راه حل ها، تاخیر در عرضه TON می‌باشد اما تنها راه حل ما نیست.

از متن فوق می‌توان متوجه شد که عرضه ارز دیجیتال تلگرام که برای اکتبر برنامه ریزی شده بود ممکن است به تعویق بیافتد. همچنان هیچ خبری در این خصوص منتشر نشده است اما اگر این مشکلات قانون گذاری حل نشود ممکن است این پروٰه به تعویق بیافتد.

امروز نیز ارزهای دیجیتال به این خبر واکنش نشان داده اند و اکثر ارزهای دیجیتال روند کاهشی را پیش رو دارند.

منبع u.today

شکایت SEC باعث تأخیر در عرضۀ TON

مطالب بیشتر

  1. توقف فعالیت کانال سرمایه‌گذاران TON
  2. خبر رسمی عرضۀ ارزدیجیتال تلگرام
  3. ممنوعیت استفاده از گرام برای کاربران ایرانی

شکایت SEC باعث تأخیر در عرضۀ TON

دیدگاهتان را بنویسید