شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

معرفی دو دستگاه ماینینگ بیت‌کوین جدید توسط Bitmain

نوشته شده توسط مدیریت

معرفی دو دستگاه ماینینگ بیت‌کوین جدید توسط Bitmain

بیت مین (Bitmain) تولیدکننده برتر اسیک طی پست بلاگ رسمی خود در تاریخ ۹ اکتبر دو دستگاه ماینینگ بیت کوین جدید از سری ۱۷ معرفی کرد.

بیت مین: هش ریت و بازده بیشتر

جی‌هان وو موسس بیت مین دستگاه های ماینینگ +S17 و +T17 را در نشست جهانی ماینینگ دیجیتال (WDMS) در فرانکفورت معرفی کرد. بیت مین مدعی شد که اسیک های جدید دارای بهبودهایی در زمینه هش ریت و کارایی می‌باشد. این پست بیان کرد که این سخت افزار می‌تواند ده ها تریلیون هش در ثانیه پردازش کند:

انت ماینر +S17 هش ریت ۷۳ تراهش در ثانیه ای دارد و با مصرف برق ۴۰ ژول در هر تراهش (J/TH) کار می‌کند. هش ریت و مصرف برق +T17 نیز به ترتیب ۶۴ تراهش در ثانیه و ۵۰ ژول در هر تراهش می‌باشد.

در این معرفی هم چنین به فناوری انتشار گرمای دو لوله ای موجود در دستگاه های جدید اشاره و بیان شد که “فضای بین ورودی و خروجی هوا تا ۵۰ درصد کاهش یافته است” این موضوع باعث بهبود انتشار گرما و کاهش صدای فن می‌باشد.

معرفی ماینرهای اسیک باعث تغییر عرصه ماینینگ ارزهای دیجیتال شده است که قبل از این، برای حل مسائل ریاضیاتی به کارت های گرافیک (GPU) متکی بوده است.

اسیک ها بر اساس الگوریتم های مخصوص ساخته می‌شوند و در زمینه ماینینگ ارزهای دیجیتال می‌توانند عملکرد بسیار بهتری نسبت به کارت های گرافیک داشته باشند، هرچند بعضی از ارزهای دیجیتال نیز در مقابل ماینینگ با استفاده از اسیک ها مقاوم می‌باشند.

شبکه جهانی برای ماینرها
در ماه سپتامبر، بیت مین پلتفرمی برای ارتباط یافتن ماینرهای سراسر جهان با مالکان فارم ها معرفی کرد. نقشه جهانی ماینینگ دیجیتال که عرضه آن در طی برگزاری WDMS برنامه ریزی شده بود، دارندگان سخت افزارهای ماینینگ را به فارم های ماینینگ متصل می‌کند.

منبع cointelegraph

معرفی دو دستگاه ماینینگ بیت‌کوین جدید توسط Bitmain

مطالب بیشتر

  1. موضوع استخراج اسیک باید سرگشاده بماند
  2. کمپانی Canaan از Ethash اسیک (ASIC) جدید اتریوم رونمایی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید