شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

بدون معامله کردن در صرافی کوین بیس سود ببرید

بدون معامله کردن در صرافی کوین بیس سود ببرید
نوشته شده توسط مدیریت

بدون معامله کردن در صرافی کوین بیس سود ببرید

صرافی کوین بیس (Coinbase) به کاربران خود ۱/۲۵ درصد سود سالانه به نگهدارنده های استیبل کوین USDC پرداخت می کند. از روز چهارشنبه،‌ مشتریان بورس ارز دیجیتال مستقر در سان فرانسیسکو می توانند از سهام استیبل کوین وابسته به دلار USDC خود سود کسب کنند. نرخ بهره سالانه ۱/۲۵ درصد است. پل کتسن (Paul Katsen) مدیر محصول صرافی کوین بیس گفت:

ما در تلاش هستیم تا راه های بیشتری برای مشتری در جهت رشد ثروت خود در کوین بیس ایجاد کنیم. او اضافه کرد: یکی از تجربیاتی که ما از مشتری بد کسب کرده ایم این است که آنها پول خود را از کوین بیس به حساب بانکی خود جا به جا می کنند تا کمی سود بانکی کسب کنند. ما سعی می کنیم این تجربیات را گرد هم بیاوریم اما با ارز دیجیتال و در صرافی کوین بیس. کاربران این صرافی با داشتن حداقل یک دلار USDC در حساب های خود به طور خودکار و بدون هزینه و کارمزد، شروع به جمع آوری پاداش در دارایی های خود می کنند.

می توانید بدون معامله کردن در صرافی کوین بیس سود ببرید

همه پاداش ها ماهیانه به کاربران پرداخت می شوند و می توان آنها را بلافاصله مشاهده کرد و هم زمان از آنها برای خرید سایر ارزهای دیجیتال لیست شده در صرافی استفاده کرد.

مدیر اجرایی صرافی کوین بیس مکس برانزبورگ (Max Branzburg) گفت:

تجربه کاربر واقعاً بسیار صاف و ساده است. به محض اینکه شما در حساب خود USDC داشته باشید پاداش دریافت می کنید و می توانید شمارش پاداش را بلافاصله مشاهده کنید، بنابراین می دانید که در هر زمان مشخص دقیقاً چقدر درآمد دارید. شما می توانید هر لحظه از آن برای خرید هر ارز دیجیتال استفاده کنید.

وقتی از وی پرسیده شد که چگونه کوین بیس از این ابتکار پشتیبانی می کند برانزبورگ توضیح داد که این شرکت از جریان های از قبل موجود از قبیل از بانک متولی، مدیریت خزانه داری، فعالیت های سرمایه گذاری و غیره خارج می شود. او گفت: ما می توانیم از سودهایی که به عنوان یک تجارت ایجاد می کنیم به مشتریان خود به خاطر ذخیره دارایی هایشان بر روی پلتفرم پاداش بدهیم. برانزبورگ اضافه کرد: ما خوشبختیم که می توانیم این کار را به عنوان یک تجارت سودآور انجام دهیم.

برنزبورگ در رابطه با چگونگی مقایسه برنامه پاداش USDC با نرخ های موجود در بانک در ایالات متحده، خاطرنشان کرد: نرخ بهره ۱/۲۵ درصد برای داراییهای دلار آمریکا “۱۵ برابر بیشتر از میانگین ملی یا آنچه مردم ممکن است از طریق حساب پس انداز سنتی دریافت کنند” است.

در حالی که این نرخ پایین تر از برنامه های غیرمتمرکز مالی (DeFi) مانند Compound یا dYdX است برانزبورگ اظهار داشت: برنامه پاداش USDC باعث می شود تا سود USDC به طور ویژه برای مصرف کنندگان آسان شود زیرا دیگر نیازی به انتقال پول به یک برنامه یا حساب جداگانه نیست.

Reginatto، مدیر محصول در شروع سرمایه گذاری مالی Circle، که USDC را با همکاری کوین بیس راه اندازی کرد گفت:

برای اقتصادهای در حال توسعه، قادر ساختن مردم برای نگه داشتن بودجه معادل دلار و بهره چیزی حدود ۱/۲۵ درصد در سال … بسیار جالب است و به ویژه در اقتصادهای در حال توسعه تقاضای زیادی از مصرف کنندگان می بینیم.

مهم ترین اولویت

غیر از صرافی کوین بیس، Circle در حال حاضر تنها دیگر نهاد تأیید شده برای صدور کوین های جدید USDC است. کوین بیس و Circle باهم، کنسرسیوم CIRCLE را تشکیل می دهند که هدف آن پذیرش استیبل کوین USDC و ایجاد چارچوب نظارتی برای توسعه مداوم آن است. بین این دو استارت آپ، از تاریخ ۲۶ سپتامبر سال ۲۰۱۸ بیش از ۱ میلیارد دلار USDC صادر شده است.

فراتر از USDC، برانزبورگ می گوید برنامه های مشابهی در آینده برای سایر ارزهای دیجیتال در صرافی وجود دارد. ما این را آغاز سرمایه گذاری بلند مدت در تولید پاداش برای مشتریان می دانیم. … ما همچنان راه های دیگری را برای پاداش های بیشتر به مشتریان خود کشف خواهیم کرد. وی اضافه کرد:

ما دارایی های مختلف و جغرافیای مختلف را در نظر می گیریم. ایجاد ارزش بیشتر برای مشتریان همیشه مورد توجه کوین بیس است.

منبع coindesk

دیدگاهتان را بنویسید