شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
تحلیل

بیتمکس: بیت کوین به تدریج بهبود خواهد یافت

نوشته شده توسط مدیریت

بیتمکس: بیت کوین به تدریج بهبود خواهد یافت

محققان در خصوص یکی از بزرگترین اوراق مشتقه بیت کوین معتقدند که صبر کردن برای نوآوری خاصی که بیت کوین را رواج دهد هیچ فایده ای ندارد.

بیتمکس: بیت کوین به تدریج بهبود خواهد یافت

بخش تحلیلی صرافی بیتمکس به اسم بیتمکس ریسرچ در تاریخ ۶ اکتبر پیش بینی جدیدی ارائه داد که طی آن گفت ابزار جدید مانند شبکه لایتنینگ نمی‌تواند در عرض یک شب باعث پذیرش گسترده بیت کوین شود.

خلاصه حرف مسئولین این است: بعید است که بیت کوین ناگهان به پیشرفت فناوری دست یابد که مقیاس پذیری و حریم خصوصی مدنظر کاربران را به آنها ارائه دهد.

در عوض بیت کوین طی چند سال می‌تواند بهبود و ارتقا یابد. به روزرسانی ها صرفا نه تنها مفید می‌باشند بلکه همدیگر را به صورت مهمی کامل می‌کنند.

این نگرش مخالف با نگرش بسیاری از صاحب نظران می‌باشد که امیدوارند هجوم ناگهانی افراد علاقه مند به بیت کوین بتواند نتیجه خدمات و محصولات جدید باشد.

سایر افراد نیز معتقدند که پیشرفت در مقیاس پذیری بیت کوین و مخصوصا شبکه لایتنینگ به این ارز دیجیتال امکان خواهد داد تا ناگهان به کاربران و مصرف کنندگان زیادی دست یابد.

بیتمکس در کنار لایتنینگ به فناوری های دیگر نظیر سگویت و امضاهای شنور اشاره کرده است. تمام این فناوری ها همراه با یکدیگر کار می‌کنند تا باعث شکوفایی بیت کوین شوند. نتیجه نهایی نیز بهبود و ارتقای مقیاس پذیری و حریم خصوصی خواهد شد.

ماو (Mow) از ضرورت به کارگیری شبکه لایتنینگ می‌گوید

اظهار نظرهای اخیر سامسون ماو مدیر ارشد علمی بلاک استریم بازتاب دهنده نظرات سایر افراد می‌باشد. ماو در مصاحبه با خبرگزاری کریپتوی دیکریپت نیز گفت که به لایتنینگ ایمان دارد اما افزود که تاثیر لایتنینگ فقط به تلاش کاربران به گسترش آن بستگی دارد.

وی به این خبرگزاری گفت: لایتنینگ باید به صورت طبیعی رشد کند و هیچ راهی برای ارتقای آن به صورت کاذب و مصنوعی وجود ندارد. کاربران باید کانال های جدید ایجاد کنند، بیت کوین ها را مسدود کنند و با سایر نودها ارتباط ایجاد کنند.

در حال حاضر لایتنینگ تقریبا ۳۵ هزار کانال برای استفاده عموم دارد. کانال، روشی برای ارسال بیت کوین توسط کاربران می‌باشد.

ماو افزود: ما در حال حاضر از منحنی رشد و تقاضا برای استفاده از لایتنینگ جلوتر هستیم.

طبق گزارش بیت کوینیست کاهش سرعت فعلی عملکرد قیمت بیت کوین نگرانی هایی به وجود آورده است که خوش بینی های ابتدای سال ۲۰۱۹ نیز از بین رفته باشد.

تحلیلگران اکنون چشم انداز بلندمدت تر، مخصوصا هاوینگ ماه می سال بعد، را در اختیار دارند. بر اساس چندین مدل موجود، این رویداد باید همانند هاوینگ قبلی، نقطه عطفی برای بیت کوین باشد.

تا آن زمان، همانطور که ابزار پیش بینی انباشت به جریان بیان کرده است، قیمت باید حداقل ثابت و بر روی میانگین قیمت ۸۳۰۰ دلار بماند.

منبع bitcoinist

بیتمکس: بیت کوین به تدریج بهبود خواهد یافت

دیدگاهتان را بنویسید