شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

آیا بیتکوین پناهگاه امنی خواهد شد؟

آیا بیت کوین پناهگاه امنی خواهد شد؟
نوشته شده توسط مدیریت

آیا بیتکوین پناهگاه امنی خواهد شد؟

سرمایه‌گذار شناخته‌شده ارزهای دیجیتال با تاکید بر پیش‌بینی اخیر خود مبنی بر رسیدن قیمت بیت‌کوین به ۲۵۰ هزار دلار طی چهار سال آینده، در مصاحبه‌ای با یاهو فایننس اظهار داشت که سرمایه‌گذاران برای مشاهده بیت‌کوین به‌عنوان پناهگاه امن شاید کمی بیش از آنچه انتظار می‌رفت باید صبر کنند.

تیم دراپر ضمن تغییر پیش‌بینی‌های گذشته خود، اظهار داشت که قیمت بیت‌کوین تا سال ۲۰۲۳، به ۲۵۰ هزار دلار خواهد رسید. روند فعلی بازار از جمله دلایل این پیش‌بینی از جانب دراپر عنوان شد.

او معتقد است که اتفاق‌نظر مردم نسبت به بیت‌کوین بیش از چیزی است که تصور می‌کردم. فکر می‌کردم رقبای قدر زیادی وارد عرصه شوند، اما در حال حاضر مردم به‌دلیل غیرمتمرکز بودن بیت‌کوین به سمت آن متمایل شده‌اند.

دراپر پیش‌تر نیز بارها و بارها نسبت به قیمت بیت‌کوین اظهارنظر کرده بود و حالا با طولانی‌تر کردن مدت‌زمان رسیدن بیت‌کوین به سطح پیش‌بینی‌اش، این مقدار را چهار سال عنوان کرده است. صحبت‌های محکم و مطمئن دراپر، شاهد حمایت‌های زیادی از جانب طرفداران ارزهای دیجیتال بوده است.

وی در صحبت‌های خود اوضاع بی‌ثبات در چین را فرصتی برای پرواز به سمت بیت‌کوین خواند. با وجود اینها، دراپر بر خلاف شخصیت‌هایی همچون «جان مک آفی»، اعلام نکرده که در سال ۲۰۲۳ و با رسیدن بیت‌کوین به قیمت مورد نظرش چه کاری انجام خواهد داد.

منبع way2pay

آیا بیتکوین پناهگاه امنی خواهد شد؟

مطالب بیشتر

  1. سرمایه‌گذاری تیم دراپر در کوین فیسبوک
  2. پیش‌بینی تیم دراپر دربارۀ سهم بیت‌کوین از آینده
  3. تیم دراپر: بیت کوین در 2022 به 250 هزاردلار می رسد
  4. نهنگ‌های بیت کوین و تاثیرات آن‌ها
  5. باهم به عصر کمدی سلام کنیم!
  6. بازگشت هند به چهل سال قبل در نتیجۀ ممنوعیت بیت کوین

 

دیدگاهتان را بنویسید