شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
دانستنی‌های جهان کریپتو

با بهترین کیف‌پول‌های موبایلی بیت‌کوین آشنا شوید

با بهترین کیف‌پول‌های موبایلی بیت‌کوین آشنا شوید
نوشته شده توسط مدیریت

با بهترین کیف‌پول‌های موبایلی بیت‌کوین آشنا شوید

در این مقاله شش مدل از بهترین نمونه‌های کیف پول موبایلی بیت کوین را بصورت اجمالی باهم بررسی می کنیم. وقتی صحبت از بیتکوین و رمزارزها به میان می‌آید، ویژگی‎هایی اساسی وجود دارد که آنها را از مفهوم پولی که در اذهان عموم ملل آشناست، تمیز می دهد.

آنها از سیطره کنترل دولت‌ها خارج شده‌اند و غیرمتمرکز هستند، حیاتشان از رمزنگاری نشأت میگیرد و کاملاً آنلاین هستند. پروژه‌های حوزه رمزارز سودای متصل کردن جهانیان به یکدیگر از طریق بلاکچین را در سر دارند و استدلالشان نیز امنیت و راحتی این روش است. این پیشرفت‎های فناورانه بواسطه فناوری‌های پیشرفته‌ای که از قبل وجود داشتند دست به دست میشوند. پس وارد دنیای نرم‌افزارهای تلفن همراهی شوید که امکان ذخیره‌سازی رمزارز را برایتان فراهم کرده‌اند.

کیف پول موبایلی بیت کوین

یک نرم‌افزار کیف پول بیتکوین در واقع محلی است که شما کلید خصوصی و عمومی مختص بیتکوین و یا دیگر رمزارزهایتان را در آن نگه میدارید. بیشتر نرم‌افزارها ویژگی‌های مرتبط با تراکنش رمزارزها از قبیل خرید و فروش را نیز ارائه میدهند. برخی دیگر نیز امکان پرداخت هزینه‌ی کالا یا خدمات را از طریق اسکن یک کد QR فراهم میکنند.

پس زمانی که میخواهید یک کیف پول را انتخاب کنید، دقت داشته باشید که دقیقاً بدنبال چه چیزی هستید و در مورد امکانات آن کیف پول به اندازه کافی تحقیق کنید. این دست نرم‌افزارها بطور مداوم در حال توسعه هستند و همه روزه وارد دنیای گوشی‌های تلفن همراه می شوند. در اینجا ما محبوبترین کیف‌پول‌های موبایلی در میان کاربران رمزارزها را به شما معرفی می کنیم.

1- کیف پول بیت کوین (bitcoin)

این کیف پول در سال ۲۰۱۱ و به عنوان اولین نرم‌افزار کیف پول عرضه شد. بدلیل سابقه‌ی طولانی‌اش اکنون با بیش از یک میلیون کاربر یکی از محبوب‌ترین کیف پول های موجود است.

این کیف پول از رابط کاربری مناسبی برخوردار است و تیمی پشت آن هستند که همواره در راستای امنیت و سهولت در استفاده از این کیف پول تلاش میکنند. کیف پول بیتکوین برای کسانی که بتازگی وارد دنیای رمزارزها شده‌اند و بدنبال یک نرم‌افزار موبایلی برای استفاده از بیتکوین هستند، انتخاب مناسبی است.

 

۲- کیف پول کوین دایرکت (coindirect)

این کیف پول سرشار از ویژگی‌های متنوع است و تجربه‌ای منحصربه‌فرد را به زیر سرانگشتان شما می‌آورد. در نرم‌افزار کوین‌دایرکت کاربر میتواند کیف پولهای رایگانی را برای ذخیره ۴۳ نوع رمزارز انتخاب کند.

همچنین کاربر میتواند رمزارزی که استخراج کرده را از طریق این نرم افزار برای خودش بفرستد و یا آن را در کیف پول ذخیره کند. علاوه بر اینها کاربران قادرند تا در محل‌هایی که تراکنش‌های همتا به همتا انجام میشود، رمزارزهای خود را بفروشند.

۳- کیف پول کوینومی (coinomi)

این نرم‌افزار بدلیل سکهها، رمزارزها و زبانهای متنوعی که از طریق آن خدمات ارائه میدهد، برجسته است. کوینومی بیش از ۱۰۰ رمزارز و ۱۶۰ ارزفیات را پشتیبانی میکند. تمام توکن‌های ERC-20 و بیش از ۵۰۰ دارایی مبتنی بر بلاکچین توسط این نرم‌افزار ارائه می شوند. همچنین ارائه خدمات در این کیف پول به ۲۵ زبان مختلف صورت می پذیرد و با سهولت و امنیت مرزها را در می‌نوردد.

با بهترین کیف‌پول‌های موبایلی بیت‌کوین آشنا شوید

۴- کیف پول الکتریوم (electrum)

الکتریوم یکی از قدیمی‌ترین کیف پولهای ارائه دهنده‌ی خدمات حوزه بیتکوین است. بدلیل سابقه‌ی طولانی توسعه یافتنش از سال ۲۰۱۱ بسیار شناخته شده است و یک کیف پول امن و قابل اعتماد میباشد.

اگرچه رابط کاربری آن قدری از مد افتاده است اما همچنان میشود بدان اطمینان کرد و صرفاً خدمات مربوط به بیت کوین را ارائه میدهد. الکتروم قصد دارد تا به زودی تراکنش های شبکه لایتنینگ را تحت پوشش قرار دهد.

۵- کیف پول بلاک‌استریم گرین یا گرین آدرس (Blockstream green/green address)

این کیف پول توسط گرین آدرس ارائه می شود و بصورت تمام و کمال با ترزور و لجرنانو یکپارچه‌سازی شده است و مجموعه‌ای از خدمات کیف پول سرد و گرم را به کاربران ارائه می دهد.

شاید برای کاربران جدید بلاکچین tzero راحت نباشد اما ویژگی‎های متفاوتی که ارائه می دهد جذابیتش را نزد کاربران افزون می کند. سازندگانش آن را به ویژگی‌های امنیتی مختلفی از جمله امضاهای چندگانه و احراز هویت دوطرفه، آراسته‌اند.

۶- کیف پول مایسیلیوم (mycelium)

این کیف پول امکان ذخیره‌سازی غیرمتمرکز را در جایی که کاربر تماماً مدیریت کلیدهای خصوصی را بر عهده دارد، فراهم میکند. این کیف پول از سوپر نودها برای ارتباط با کیف پول بیت کوین استفاده میکند و نرم‌افزاری دارد که از دانلود بلاکچین بیتکوین بی‌نیاز است.

این کیف پول بسیار سریع راه‌اندازی میشود و سیستم نصب و اجرایی دارد که شما را سر ذوق می‌آورد. همچنین ویژگی‌ای دارد که کاربران را قادر میسازد تا با تریدرهای هم منطقه‌ی خود امکان معامله داشته باشند.

اگر قصد شما فقط نگهداری بیتکوین بر روی گوشی‌تان است و نیازی به نگهداری رمزارزهای دیگر در تلفن همراه‎تان ندارید، این کیف پول بهترین و ایمن‌ترین گزینه پیش روی شماست.

منبع coininsider

با بهترین کیف‌پول‌های موبایلی بیت‌کوین آشنا شوید

مطالب بیشتر

  1. برای حمله به کیف پول‌ها تنها 160 دلار لازم است!
  2. استفاده از کیف پول صرافی‌ها چه مزایا و معایبی دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید