شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

توقف روند صعودی بیت کوین در سطح قیمت ۸۲۰۰ دلار

توقف روند صعودی بیت کوین در سطح قیمت ۸۲۰۰ دلار
نوشته شده توسط مدیریت

توقف روند صعودی بیت کوین در سطح قیمت ۸۲۰۰ دلار

بیت کوین در چند روز گذشته با انجام معاملات بدون تغییر با قیمت حدود ۸۲۰۰ دلار دست و پنجه نرم کرده است و از هنگامی که از کف قیمت اخیر یعنی ۷۸۰۰ دلار شاهد افزایش قیمت جزیی بوده، نتوانسته است روند صعودی قابل توجهی به دست آورد.

اکنون تحلیلگران نظرات متناقضی در خصوص عملکرد بیت کوین در آینده نزدیک دارند، اما یکی از تحلیلگران برجسته معتقد است که ناتوانی بیت کوین در خصوص کسب روند صعودی پس از کاهش قیمت اخیر، نشان دهنده این است که احتمالا در آینده ای نزدیک، قیمت بیت کوین باز هم به این سطح قیمت خواهد رسید.

توقف روند صعودی بیت کوین در سطح قیمت ۸۲۰۰ دلار

در حال حاضر قیمت بیت کوین ۸,۱۷۳ دلار می‌باشد که کاهش اندک از بالاترین قیمت روزانه ۸,۳۰۰ دلار را نشان می‌دهد، اما هم چنین نشان دهنده افزایش اندک از کف قیمت ۸,۱۵۰ دلار نیز می‌باشد.

این محدوده معاملاتی فشرده بیانگر روند ثابت قیمتی است که بیت کوین طی چند روز اخیر با آن مواجه شده است، به طوری که این ارز دیجیتال در این مدت و پس از رسیدن به کف قیمت ۷,۸۰۰ دلار در اواسط سپتامبر نتوانسته است روند صعودی قابل توجهی به دست آورد.

از آنجایی که بیت کوین نتوانسته است پس از رسیدن به سطح قیمت مورد نظر، روند صعودی چشمگیری کسب کند، بعضی از تحلیلگران معتقدند که در آینده نزدیک مجددا به کف قیمت مذکور خواهد رسید.

میتوشی کاکو (Mitoshi Kaku) یکی از تحلیلگران مشهور ارز دیجیتال در توییت اخیر خود بیان کرد که انتظار دارد بیت کوین در آینده نزدیک به سطح قیمت ۷,۸۰۰ دلار بازگردد.

وی با اشاره به نمودار زیر گفت: علیرغم ناهمواری های موجود، قیمت بیت کوین روند خوبی را طی می‌کرد. با نزدیک تر شدن به هشتم اکتبر، این موضوعی است که هم اکنون به دنبال آن هستم.

کاکو در تاریخ ۳۰ سپتامبر در حساب توییتر خود نوشته بود: متوجه شدم که فراموش کرده‌ام این نمودار را به روز رسانی کنم. سطوح قیمت تاکنون خوب بوده اند. در حال حاضر بر روی خرید استقراضی با قیمت ۷,۷۹۰ دلار هستم اما معاملات بلندمدت نمیخواهم و منتظر سیگنال هایی هستم تا در زمان مناسب، وضعیت های معاملاتی بزرگ و مهم ایجاد کنم. تاریخ مهم بعدی ۸ اکتبر می‌باشد.

اگرچه کاکو در حال حاضر منتظر روند نزولی در آینده نزدیک است، اما سایر تحلیلگران مخالف او می‌باشند. یکی دیگر از تحلیلگران مشهور ارزهای دیجیتال به اسم کریپتومیست (Cryptomist) بیان کرد که با نزدیک شدن بیت کوین به راس مثلث رو به پایین، وی شرایط صعودی بالقوه ای را مشاهده می‌کند.

وی در تاریخ ۴ اکتبر در حساب توییتر خود نوشت:

توقف روند صعودی بیت کوین در سطح قیمت ۸۲۰۰ دلار

 

روند صعودی احتمالی برای بیت کوین وجود دارد. ما با مثلث رو به پایین مواجه هستیم. اگر این مثلث دقیق باشد، تا ۸ اکتبر می‌توانیم منتظر شکستن سطح مقاومتی ۸۴۲۵ دلار باشیم. من هم چنان بر سر پیش بینی هفته گذشته خود بر روی قیمت ۸۶۷۰ دلار هستم. قبل از کاهش قیمت می‌توانیم منتظر افزایش جزیی باشیم.

اگرچه تحلیلگران در خصوص آینده نزدیک بیت کوین با یکدیگر مخالف هستند، اما این شرایط نشان می‌دهد که این ارز دیجیتال در نقطه عطف مهم و حیاتی ایستاده است و حرکت آن به هر سمتی که باشد می‌تواند روند آن را برای ادامه سال ۲۰۱۹ تعیین کند.

منبع ethereumworldnews

 

مطالب بیشتر

  1. قیمت بیت کوین به 500 هزار دلار می‌رسد
  2. یک بانک آلمانی: بیت کوین 90 هزار دلار خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید