شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

کسب درآمد بدون معامله با استفاده از برنامۀ رابط صرافی‌ها

کسب درآمد بدون معامله با استفاده از برنامۀ رابط صرافی‌ها
نوشته شده توسط مدیریت

کسب درآمد بدون معامله با استفاده از برنامۀ رابط صرافی‌ها

فرقی ندارد که در حوزه ارزهای دیجیتال تازه وارد هستید یا تقریبا یک دهه است که به انجام معاملات می‌پردازید، به هر ترتیب احتمالا بخشی از دلایل معاملاتی شما این است که از کسب درآمد سود لذت می‌برید. خوشبختانه یکی از روش های قدرتمند رشد صرافی ها، به اشتراک گذاری سود با کاربران خود از طریق برنامه های مختلف رابط (Affiliate) می‌باشد.

لینک های رابط روشی ساده برای معامله کنندگان معمولی و متوسط برای کسب سود می‌باشد، بدین شکل که معامله کنندگان با به اشتراک گذاری صرافی یا شبکه، خانواده و دوستان خود به سود حاصل دست می‌یابند. اساسا شرکت ها و برندهای صنایع مختلف، برای جذب کاربران بیشتر به منظور خرید محصولات یا ثبت نام در پلتفرم آنها، از طریق مشوق های مختلف به کاربران خود در ازای به اشتراک گذاری محصولات و خدمات پاداش ارائه می‌دهند.

برای مثال آمازون که یکی از خرده فروشی های برتر آنلاین می‌باشد دارای برنامه رابط می‌باشد که درصدی از فروش حاصل شده از لینک منحصربه‌فرد اعضا را به آنها پرداخت می‌کند. به علاوه، بسیاری از بلاگ های کارت اعتباری نیز از برنامه رابط برای ایجاد درآمد استفاده می‌کنند.

این موضوعی منطقی است که پلتفرم های برتر معاملاتی از قدرت برنامه های رابط برای افزایش تعداد کاربران خود و توسعه برندی معتبر در دنیای ارزهای دیجیتال استفاده کنند.

کسب درآمد بدون معامله با استفاده از برنامۀ رابط صرافی‌ها

در این مقاله فهرستی از بهترین برنامه های رابط برای پلتفرم های معاملاتی را تهیه کرده ایم. این صرافی ها نه تنها تجربه های معاملاتی منحصربه‌فرد ارائه می‌دهند، بلکه به شما کمک می‌کنند تا در این فرآیند به کسب سود بپردازید. در واقع، بعضی از معامله کنندگان و مشتاقان کریپتو می‌توانند صرفا با پیشنهاد کردن صرافی ها به شبکه های خود و اعضای آن، درآمد ۵ الی ۶ رقمی داشته باشند.

پرداخت ۲۰ الی ۴۰ درصد کارمزد معاملات ارجاع شوندگان در بایننس

برنامه برون بایننس سپاری یکی از محبوب ترین پلتفرم های معاملات ارزهای دیجیتال در جهان با برنامه های سایر صرافی های برتر هماهنگ می‌باشد. پس از آنکه کاربری را به این صرافی ارجاع دهید، ۲۰ درصد حق کمیسیون کارمزد معاملات کاربران جدید را به طور همزمان دریافت خواهید کرد.

به علاوه، کاربرانی که ۵۰۰ توکن BNB دارند می‌توانند تا ۴۰ درصد حق کمیسیون کارمزد معاملات کاربران جدید ارجاع داده شده را دریافت کنند.

بایننس هم چنین طی برنامه های مختلف و رویدادهای مهم مرتبط با ارزهای دیجیتال، کارمزد ارجاع را افزایش می‌دهد.

۱۰ درصد تخفیف کارمزد به مدت ۶ ماه در صرافی بیتمکس

بیتمکس که پلتفرم معاملاتی محبوبی برای معامله کنندگان باتجربه به حساب می‌آید دارای برنامه ارجاعی است که به کاربران جدید و کاربران ارجاع دهنده پاداش می‌دهد. پس از آنکه کاربر جدیدی از طریق لینک مخصوص شما به بیتمکس ارجاع داده شود، باید ثبت نام خود را طی ۷ روز تکمیل کنند تا اعتبار مورد نظر را دریافت کنند.

کاربران ارجاع داده شده پس از تکمیل ثبت نام هم چنین برای دریافت ۱۰ درصد تخفیف به مدت ۶ ماه واجد شرایط می‌شوند. بیتمکس بر اساس مقدار بیت کوین های حساب کاربران در این صرافی طبق جدول زیر، درصد حق کمیسیون را افزایش می‌دهد.

کسب درآمد بدون معامله با استفاده از برنامۀ رابط صرافی‌ها

کسب درآمد 1

پرداخت ۵۰ درصد کارمزد معاملات ارجاع شوندگان به مدت ۳ ماه در صرافی کوین بیس

کوین بیس که یکی از شناخته شده ترین و معتبرترین صرافی های عرصه ارزهای دیجیتال می‌باشد اخیرا برنامه رابط رسمی خود را به طور عمومی اعلام کرد و به نظر می‌رسد که پرداخت های اولیه بسیار سخاوتمندانه است. قبل از معرفی برنامه رابط، پاداش ارجاع ها تا ۱۰ دلار به صورت بیت کوین بود.

ارجاع دهندگان کوین بیس هم اکنون ۵۰ درصد کارمزد معاملات کاربران ارجاع داده شده را به مدت ۳ ماه دریافت می‌کنند. برای موفق بودن برنامه رابط، پرداخت ها به صورت ارز کشور کاربران انجام می‌شود و می‌توان نحوه پرداخت را به صورت الکترونیکی از طریق پی‌پال یا حساب بانکی انتخاب کرد.

اگر تعداد مخاطبان شما زیاد است (برای مثال بلاگ نویس یا اینفلوئنسر هستید) بهتر است قبل از ثبت نام در این برنامه، به مطالعه اطلاعات آن بپردازید.

کسب درآمد بدون معامله با استفاده از برنامۀ رابط صرافی‌ها

2

آیا مخاطبان زیادی ندارید اما هم چنان می‌خواهید سود کسب کنید؟ تمام کاربران می‌توانند به شیوه ای آسان کاربران جدید را ارجاع دهند. پس از آنکه دوست شما حداقل ۱۰۰ دلار ارز دیجیتال خرید و فروش انجام داد، هر دو ۱۰ دلار به صورت بیت کوین دریافت می‌کنید.

پرداخت ۳۰ درصد کارمزد معاملات ارجاع شوندگان به صورت ارز سنتی در صرافی CEX.IO

صرافی CEX.IO بیش از ۲ میلیون کاربر فعال دارد و به تدریج محبوبیت آن نیز افزایش می‌یابد. برنامه رابط CEX.IO بسیار ساده می‌باشد. برنامه رابط صرافی CEX.IO بدین صورت است که ۳۰ درصد کارمزد معاملات کاربران ارجاع داده شده را به صورت ارز سنتی دریافت می‌کنید و در حال حاضر هیچ سقفی برای این مقداری که می‌توانید کسب کنید وجود ندارد.

برخلاف سایر صرافی های حاضر در این فهرست، صرافی CEX.IO هیچ سودی به کاربران ارجاع داده شده اختصاص نمی‌دهد، اما هنگامی که کاربری را ارجاع می‌دهید، برای همیشه ۳۰ درصد از کارمزد معاملات او را دریافت خواهید کرد.

کسب درآمد بدون معامله با استفاده از برنامۀ رابط صرافی‌ها

کسب درآمد بدون معامله با استفاده از برنامۀ رابط صرافی‌ها

3

پرداخت ۲۰ درصد کارمزد معاملات کاربران ارجاع داده شده در ۶ ماه اول و سپس کاهش آن به ۱۰ درصد در صرافی دریبیت
صرافی معاملات آتی و آپشن های ارزهای دیجیتال دریبیت دارای برنامه رابط ای می‌باشد که به کاربران ارجاع دهنده و کاربران جدید پاداش می‌دهد.

کاربران جدیدی که از لینک رابط معتبر استفاده می‌کنند هنگام ثبت نام ۱۰ درصد تخفیف کارمزد معاملات به مدت ۶ ماه دریافت خواهند کرد. کاربران برنامه رابط که کاربران جدید را ارجاع می‌دهند نیز ۲۰ درصد کارمزد معاملات کاربران جدید را به مدت ۶ ماه دریافت خواهند کرد.

پس از گذشت این ۶ ماه، حق کمیسیون مورد نظر به ۱۰ درصد کاهش می‌یابد.

کاربران آمریکایی نمی‌توانند در این برنامه حساب ایجاد کرده و در آن شرکت کنند.

کسب درآمد بدون معامله با استفاده از برنامۀ رابط صرافی‌ها

کسب درآمد بدون معامله با استفاده از برنامۀ رابط صرافی‌ها

4

پرداخت کارمزد معاملات کاربران ارجاع داده شده تا ۵۰ درصد در پلتفرم EMX
پلتفرم EMX برنامه ارجاع بسیار سودمندی را وعده داده است تا این صرافی پس از عرضه شاهد شروع قوی باشد. برنامه این صرافی از سخاوتمندانه ترین برنامه های فهرست ما می‌باشد و این موضوع نیز منطقی می‌باشد زیرا EMX به دنبال جذب مخاطبان بسیار زیادی می‌باشد.

برنامه رابط این صرافی نه تنها پرداخت های آنی و بسیار خوب و رقابتی را به هر دو کاربر ارائه می‌دهد، بلکه به آنها امکان دسترسی به مدیریت حساب شخصی را ارائه می‌دهد تا عملکرد این برنامه را بهبود ببخشد.

صرافی EMX همانند بیتمکس به هر دو کاربر پاداش می‌دهد که باعث می‌شود این برنامه شرایط برد-برد برای تمام کاربران باشد.

کمیسیون ۵۰ درصدی نیز به شرکای منتخب ارائه می‌شود و می‌توانید برای دستیابی به این ویژگی، درخواست خود را ارائه دهید.

صرافی EMX با نزدیک شدن به زمان عرضه عمومی شرایط ویژه برای مدت محدود ارائه می‌دهد که طی آن، پاداش ارجاع افزایش می‌یابد. پرداخت های ارجاع این صرافی به شرح زیر است:

کسب درآمد بدون معامله با استفاده از برنامۀ رابط صرافی‌ها

کسب درآمد بدون معامله با استفاده از برنامۀ رابط صرافی‌ها

5

پرداخت ۳۰ درصد کارمزد معاملات کاربران ارجاع داده شده به مدت ۹۰ روز در صرافی هیوبی
صرافی ارز دیجیتال و پلتفرم معاملاتی سنگاپوری هیوبی میزبان معاملات و مبادلات بسیاری از کاربران سراسر جهان می‌باشد. برنامه رابط هیوبی در حال حاضر ۳۰ درصد از کارمزد معاملات کاربران ارجاع داده شده را به مدت ۹۰ روز از افتتاح حساب ارائه می‌دهد.

پاداش ها به شکل USDT یا امتیازاتی پرداخت می‌شود که می‌توان این امتیازات را با طیف گسترده ای از ارزهای دیجیتال یا ارزهای سنتی معامله کرد.

پرداخت ها به اعضای برنامه رابط در ساعت ۱۲ بامداد روز بعد انجام می‌شود.

کسب درآمد بدون معامله با استفاده از برنامۀ رابط صرافی‌ها

6

 

پرداخت بر اساس سطح کاربر دعوت شده در صرافی کوکوین

کوکوین یکی دیگر از پلتفرم های معاملاتی محبوب به ویژه در آسیا و یکی از صرافی های فعال می‌باشد که به یک برند تبدیل شده است. صرافی کوکوین با ظاهر زیبا و رابط کاربری آسان خود هم چنان محبوب تر می‌شود.

برنامه رابط کوکوین به کاربران خود درصدی از کارمزد معاملات کاربران جدید را به مدت یک سال و بر اساس سطح کابران دعوت شده که با حروف A و B و C نشان داده می‌شوند، ارائه می‌دهد. در جدول زیر میزان درصد توزیع کارمزد معاملات بر اساس سطح کاربران دعوت شده ذکر شده است:

کسب درآمد بدون معامله با استفاده از برنامۀ رابط صرافی‌ها

7

پرداخت کارمزد تراکنش های موفق تا ۴۰ درصد در صرافی لوکال بیت کوینز

لوکال بیت کوینز یک پلتفرم معاملاتی معمول نمی‌باشد و با تشویق مبادلات بیت کوین بین افراد و فارغ از کشور مبدا، به گسترش این ارز دیجیتال کمک می‌کند.

کاربران لوکال بیت کوینز می‌توانند بر اساس قیمت ارزهای دیجیتال به راحتی به خرید و فروش آنها بپردازند. در برنامه رابط لوکال بیت کوینز، ۲۰ درصد کارمزد معاملات هر کاربر به شما تعلق می‌گیرد که مجموعا ۴۰ درصد حق کمیسیون کارمزد می‌شود.

همانطور که در وبسایت لوکال بیت کوینز خاطر نشان شده است، اگر دو کاربر ارجاع دهید که مجموعا ۱۰۰ بیت کوین خرید و فروش کنند، ۰.۴ بیت کوین دریافت خواهید کرد.

پرداخت ها به صورت روزانه انجام می‌شود که مزیت بسیار بزرگی است.

کسب درآمد بدون معامله با استفاده از برنامۀ رابط صرافی‌ها

8

پرداخت ۳۰ الی ۸۰ درصد کارمزد معاملات بر اساس کل ارجاع ها در صرافی OKEx

صرافی OKEx یکی دیگر از پلتفرم های معاملاتی برتر است که برنامه رابط آن مقداری پیچیده تر از سایر صرافی های حاضر در این فهرست می‌باشد.

پاداش ها و پرداخت های این صرافی بر اساس مقدار توکن های OKB در اختیار کاربران می‌باشد. نحوه توزیع پاداش ها و پرداخت ها در جدول زیر بیان شده است.

هم چنین همانند سایر برنامه های رابط برتر دیگر، برنامه این صرافی نیز به صورتی است که اسپم و سایر اقدامات نامناسب و غیراخلاقی دیگر را کاهش می‌دهد. کاربرانی که مقدار توکن OKB قابل توجهی دارند می‌توانند تا ۸۰ درصد کارمزد معاملات کاربران ارجاع داده شده را دریافت کنند.

کسب درآمد بدون معامله با استفاده از برنامۀ رابط صرافی‌ها

اگرچه صدها پلتفرم معاملاتی در حال فعالیت می‌باشند، اما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا ثبت نام در این برنامه های رابط برتر و شناخته شده را مد نظر قرار دهید.

منبع medium

دیدگاهتان را بنویسید