شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

هدف اتریوم رسیدن به قیمت 220 دلار

هدف اتریوم رسیدن به قیمت 220 دلار
نوشته شده توسط مدیریت

هدف اتریوم رسیدن به قیمت 220 دلار

اتریوم پس از مواجه جزیی با فشار فروش در روز گذشته که قیمت آن را به کانال ۱۶۰ دلار رساند، روند صعودی خود را گسترش داده است. هرچند امروز قیمت این ارز دیجیتال با ۸ درصد افزایش به سطح ۱۸۲ دلاری نزدیک شده است.

این روند صعودی حاصل بازیابی کلی بازار ارز دیجیتال پس از کاهش شدیدی است که طی یک شب رخ داد و هم اکنون تحلیلگران روند صعودی چشمگیر اتریوم را در آینده ای نزدیک پیش بینی می‌کنند.

افزایش قیمت اتریوم به ۱۸۲ دلار با انعطاف پذیری خریداران

در حال حاضر قیمت دومین ارز دیجیتال برتر با ۸ درصد افزایش به ۱۸۲ دلار رسیده است که بیانگر بازیابی قابل توجه از کف قیمت خود، یعنی ۱۶۵ دلار می‌باشد که دیروز همزمان با روند نزولی کل بازار کریپتو حاصل شده بود.

روند صعودی فعلی این کوین در حال کاهش است، هرچند طی ۲۴ ساعت گذشته توانسته است عملکرد بهتری از بیت کوین داشته باشد. با در نظر گرفتن این نکته که قیمت بیت کوین پیرامون سطح فعلی به ثبات خود ادامه دهد، عملکرد اخیر اتریوم نشان دهنده این است که نوسان قیمت آتی این ارز فارغ از نوسان قیمت بیت کوین خواهد بود.

افزایش قیمت اخیر اتریوم باعث تعجب تحلیلگران نشد، به طوری که HornHairs یکی از تحلیلگران محبوب ارز دیجیتال در توییتر در توییت دیروز خود اذعان داشت که معتقد است قیمت دومین ارز دیجیتال برتر در روزهای اخیر به افزایش خود ادامه خواهد داد.

وی با اشاره به نمودار زیر که نشان می‌دهد اتریوم توانسته است به سطح حمایتی قوی دست یابد و می‌تواند به معنای این باشد که افزایش به آستانه بالایی ۳۵۰ دلار قریب الوقوع است گفت: SFP هفتگی صعودی در سطح تلاقی قرار دارد. اگر می‌خواستم شرط بندی کنم بر روی افزایش آن شرط می‌بستم.

هدف اتریوم رسیدن به قیمت 220 دلار

آیا اتریوم در کوتاه مدت می‌تواند به قیمت ۲۲۰ دلار برسد؟

اگرچه در حال حاضر ممکن است که هدف میان مدت اتریوم رسیدن به قیمت ۳۵۰ دلار باشد، اما تحلیلگران معتقدند که در کوتاه مدت، به زودی به قیمت ۲۲۰ دلار افزایش خواهد یافت. اما این افزایش قیمت می‌تواند بستگی به ثبات یا روند صعودی بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال مهم دیگر نیز داشته باشد.

یکی دیگر از تحلیلگران محبوب ارزهای دیجیتال در توییتر به اسم Moon Overlord در آخر هفته اخیر نظرات خود را در خصوص اتریوم به اشتراک گذاشت و به نموداری اشاره کرد که هدف روند افزایش کوتاه مدت اتریوم را حدود ۲۲۰ دلار نشان می‌دهد.

ظاهراً ایده معاملاتی که این تحلیلگر در نمودار خود خاطر نشان کرده است، به نوعی معتبر است. این موضوع بدان معنا است که دیر یا زود اتریوم به بالاترین قیمت خود طی هفته های اخیر دست می‌یابد و زمینه های رسیدن به رکورد جدید را پایه ریزی می‌کند.

منبع newsbtc

هدف اتریوم رسیدن به قیمت 220 دلار

مطالب بیشتر

  1. تفاوت اتریوم و بیت کوین
  2. همه چیز دربارۀ اتریوم

دیدگاهتان را بنویسید