شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

پلتفرم نقشۀ دیجیتال استخراج جهان(WDMM)

پلتفرم نقشۀ دیجیتال استخراج جهان(WDMM)
نوشته شده توسط مدیریت

پلتفرم نقشۀ دیجیتال استخراج جهان(WDMM)

بر اساس پستی که بیت‌مین روز 27 سپتامبر (5 مهر) در وبلاگ خود منتشر کرد؛ این پلتفرم که نقشه دیجیتال استخراج جهان (WDMM) نام‌گذاری شده است، طی اجلاسی که با همین نام و از تاریخ ۸ تا ۱۰ اکتبر در شهر فرانکفورت برگزار می‌شود، راه‌اندازی خواهد شد.

بنا بر اطلاعیه، این پلتفرم اولین شبکه جهانی خواهد بود که صاحبان سخت‌افزارهای استخراج و فارم‌هایی که با ارائه برق مورد نیاز از آن‌ها میزبانی می‌کنند را به هم متصل خواهد کرد. در مقابل، اعضای این شبکه به خدمات ویژه شرکت بیتمین دسترسی خواهند داشت. این خدمات از قبیل دریافت کمک و مشاوره در زمینه طراحی فارم، اتصال به کلاینت‌های خارجی برای میزبانی و پشتیبانی در زمینه خرید، ایجاد و مدیریت فارم ها خواهد بود.

صاحبان فارم‌های استخراج برای ثبت‌نام در این پلتفرم باید اطلاعات تأسیسات استخراج و ظرفیت خود برای میزبانی از دیگر ماینرها را ارائه دهند. مطابق این اعلامیه، صاحبان فارم‌ها می‌توانند در جریان برگزاری این اجلاس برای ثبت‌نام اقدام کنند.

پلتفرم نقشۀ دیجیتال استخراج جهان(WDMM)

متیو ونگ (Matthew Wang)، مدیر فارم استخراج بیتمین، می‌گوید که پلتفرم WDMM با ارائه روشی نوین برای اتصال فارم‌ها و صاحبان سخت‌افزارها، باعث خواهد شد که صنعت ماینینگ پایدارتر و باثبات‌تر از هر زمان دیگری باشد. ونگ همچنین بر تعهد بیت مین در پشتیبانی همیشگی این شرکت از ماینرها در عمر مفید سخت‌افزار آن‌ها و پشتیبانی از پیشرفت‌های کلی این صنعت، تاکید کرد.

علاوه بر این، بیت مین قصد دارد در طول زمان برگزاری این اجلاس، 10 فارم برتر جهان را نیز معرفی کند. بر اساس آن‌چه در وب‌سایت این پروژه آمده است، فارم‌های برگزیده علاوه بر تأییدیه رسمی، بلیط‌های VIP این پلتفرم را نیز دریافت خواهند کرد. رأی‌گیری برای انتخاب 10 فارم برتر دنیا هنوز در این وب‌سایت در حال انجام است.

شرکت بیتمین در تاریخ 9 سپتامبر (18 شهریور) از دو ماینر ای‌سیک ارتقا یافته‌ی جدید خود، یعنی S17e و T17e رونمایی کرد. طبق مشخصات فنی ارائه‌شده، مدل S17e دارای توان پردازشی ۶۴ تراهش در ثانیه و راندمان انرژی 45 ژول بر تراهش و مدل T17e دارای توان پردازشی ۵۳ تراهش در ثانیه و راندمان انرژی ۵۵ ژول بر تراهش است.

منبع cointelegraph

 

مطالب دیگر

  1. کاهش قدرت استخراج شرکت بیتمین
  2. سیبری قطب استخراج بیت‌کوین

دیدگاهتان را بنویسید