شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

بیت‌کوین به 20 هزار دلار خواهد رسید!

بیت‌کوین به 20 هزار دلار خواهد رسید!
نوشته شده توسط مدیریت

بیت‌کوین به 20 هزار دلار خواهد رسید!

بیت‌کوین به 20 هزار دلار خواهد رسید!

آرتور هیز (Arthur Hayes)، مدیرعامل صرافی بیتمکس، در توییتی که 18 سپتامبر (27 شهریور) در حساب توییتر خود منتشر کرد، پیش‌بینی کرد که افزایش نقدینگی و وارد کردن پول به سیستم مالی (QE) سبب کاهش بیشتر اعتقاد و باور مردم به ارز فیات خواهد شد.

او این اظهارات را درست 1 روز پس از تصمیم فدرال رزرو مبنی بر کاهش نرخ بهره برخی از وام‌هایی که به بیش از 10% یا 4 برابر مقدار مورد نظر آن رسیدند، عنوان کرد که طی این اقدامات بیش از 53 میلیارد دلار به اقتصاد تزریق شد.

هیز در توییتی نوشت:

تزریق همیشگی پول (QE4eva) در راه است. با این اقدام فدرال رزرو برای بیت کوین 20,000 دلاری آماده باشید.

تزریق پول به سیستم مالی توسط فدرال رزرو اولین مداخله مالی این نهاد پس از پایان بحران مالی سال 2008 است؛ رویدادی که مستقیما منجر به خلق بیت کوین شد.

در حالی که تاکنون ارز دیجیتال بحران جهانی در آن مقیاس را تجربه نکرده است، اما وضعیت بازار نشان‌دهنده این واقعیت است که عدم اطمینان سیاسی و اقتصادی به نفع بیت کوین است و این جریانات سبب افزایش قیمت بیت کوین می‌شوند.

بیت‌کوین به 20 هزار دلار خواهد رسید!

سیاست تزریق نقدینگی تنها مختص به فدرال رزرو ایالات متحده نیست و بانک مرکزی اروپا نیز در سال جاری از الگو و روش تزریق پول پیروی می‌کند. مفسران معتقدند که بازارها نیز خواهان ادامه این روند و رفتار از جانب بانک مرکزی اروپا هستند. این روند پدیده QE همیشگی را که توسط هیز به آن اشاره شده، موجب می‌شود.

پیش‌نیز در اوایل ماه جاری، هیز اذعان کرده بود که بیت کوین بار دیگر به بالاترین قیمت تاریخ خود یعنی 20,000 دلار دست خواهد یافت.

صرافی بیتمکس هنوز هم درگیر رسیدگی و بررسی از جانب قانون‌گذاران آمریکایی قرار دارد، چرا که این نهاد قانون‌گذار گمان می‌کند آمریکایی‌های تحریم جغرافیایی این صرافی را دور می‌زنند و به این پلتفرم دسترسی دارند.

منبع cointelegraph

 

مطالب بیشتر

  1. ساتوشی ناکاموتو مرده است!
  2. مقصر بزرگترین ریزش بیت‌کوین در ماه‌های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید