شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

معرفی بهترین فاست‌های اتریوم در سال 2019

معرفی بهترین فاست‌های اتریوم در سال 2019
نوشته شده توسط مدیریت

معرفی بهترین فاست‌های اتریوم در سال 2019

معرفی بهترین فاست‌های اتریوم در سال 2019

فاست ها تبدیل به روشی جالب و بی نظیر برای صنعت کریپتو شده اند و اینک سالهاست که به این شیوه کوین های مختلف توزیع می شود. در این مقاله به بررسی بهترین فاست های اتریوم خواهیم پرداخت که به شما کمک می کنند که در زودترین زمان ممکن به کسب اتریوم بپردازید. در حالی که فاست ها به ندرت پرداختی های برجسته ای ارائه می دهند، آنها برای کاربران روشی برای کسب فوری دارایی های کریپتویی فراهم می کنند و در این حالت کاربران مجبور به خرید این دارایی ها از صرافی ها نیستند. با استفاده از اتر قادر خواهید بود که هم به تعداد زیادی از برنامه های غیر متمرکز در شبکه اتریوم دسترسی پیدا کنید و هم به صرافی های غیر متمرکز دسترسی داشته باشید.

Ethereum- Facet

Ethereum-facet.org به کاربران اجازه می دهد که در عوض حل کپچا یا مشارکت در بازی ها اتر دریافت کنند. این پلتفرم یک تایمر بالای ۲۴۰ دقیقه ای بین مطالبه ها دارد اما این پلتفرم یکی از فاست های باثبات اتریوم بوده است که از بدو پیدایش تا به حال بیش از ۶۰۰۰ دلار اتریوم رایگان پرداخت کرده است و بیش از ۶ میلیون مطالبه داشته است. کاربران هر زمان که اقدام به مطالبه می کنند، یک بلیط لاتاری نیز دریافت می کنند که می تواند برای لاتاری روزانه نقد شود و احتمال برنده شدن بین ۰.۰۰۵ اتریوم تا ۰.۰۱۵ اتریوم برای کاربر مطرح می باشد.

Claim Free Coins

پلتفرمی است که چندین دارایی کریپتویی را پشتیبانی می کند و به کاربران اجازه مطالبه اتر را می دهد. مانند Ethereum-Faucet، این وبسایت از الگوریتم حل کپچا برای کسب اتریوم استفاده می کند. تایمر بین مطالبه ها برای ۵ دقیقه تنظیم می شود و پاداش زیرمجموعه گیری برای کاربران۵۰ درصد است. پاداش ها می توانند مستقیما وارد میکرو والت Faucethub کاربر شوند.

Speedup Faucet

این پلتفرم به کاربران اجازه می دهد که با حل کردن رسانه هایی مانند کپچا ها و یا بازی کردن بازی های مبتنی بر وب شروع به کسب اتر کنند. تایمر ۱۰ دقیقه ای بین مطالبه ها تنظیم می شود که کاربران قادر به کسب بیش از ۳۴۰۰ gwei برای هر مطالبه خواهند بود. علاوه بر این، این پلتفرم اجازه واریز مستقیم اتریوم به یک کیف پول اتری را می دهد و یک پاداش زیرمجموعه گیری مناسب ۱۰ درصدی را نیز فراهم می کند. هر هفته به ده مطالبه کننده برتر، درصد ثابتی از کل مطالبه ها به عنوان پاداش پرداخت می شود که این برای کاربران انگیزه فعالیت بیشتر در فاست را ایجاد می کند.

Allcoins

Allcoins یک فاست چند کریپتویی دیگر است که به کاربران اجازه مطالبه اتر را می دهد. تایمر چهار دقیقه ای بین مطالبه ها تنظیم شده است و به کاربران امکان انتخاب حل کپچا یا رسانه های دیگر، بازی کردن بازی ها یا استخراج مستقیم اتریوم از طریق یک مرورگر فراهم شده داده می شود. در حالی که استخراج بر اساس مرورگز کارایی کمتری از استخراج سنتی کریپتو با سخت افزار مناسب دارد اما به کاربران اجازه می دهد که تنظیمات خود را برای عملکرد در حال انجام وظایف دیگر میزان نمایند.

Firefaucet

Firefaucet یک سطح کاربری شهودی را برای کاربران فراهم می کند تا به ارز های دیجیتال متعدد از جمله اتریوم دسترسی داشته باشند. این فاست دارای تایمر ۳۰ دقیقه ای بین مطالبه ها می باشد و کاربران می توانند با کامل کردن کپچا، حل کردن رسانه ها و یا مشغول شدن در استخراج مرورگری اتر کسب کنند. علاوه بر این، کاربران می توانند از زیر مجموعه گیری نهایت استفاده را ببرند و از ۲۰ درصد پرداختی اضافی در این فاست اتریومی برخوردار شوند.

سر و کار داشتن با فاست‌ها

مهمتر از همه این که فاست ها روشی کارآمد برای جمع آوری مقادیر قابل توجه ای از کریپتو نیستند. در عوض، آنها برای کاربران روشی برای کسب فوری توکن بدون نیاز به ثبت نام در صرافی ها و خرید از آنها فراهم می کنند. وقتی که فاستی را انتخاب می کنید، بر پلتفرم هایی متمرکز شوید که بهترین نسبت زمان به پرداختی را فراهم می کنند و همیشه به چگونگی توزیع وجوه قبل از اقدام توجه داشته باشید.

اعضای برجسته مختلفی در جامعه ارز دیجیتال ابراز داشته اند که اولین توکن های خود را (اغلب بیت کوین) با استفاده از فاست ها و در اثر وعده پول رایگان کسب کرده اند که تطمیع شده و وارد این فضا شده اند. درست است که فاست ها پول مجانی می دهند اما بدانید که کسب مقادیر زیاد از طریق آنها دشوار است.

در عوض، این فاست های اتریومی می توانند به عنوان روشی برای کمک به داخل شدن در اکوسیستم اتریوم و شروع تجربه با توکن های ERC20، برنامه های غیر متمرکز و غیره مورد استفاده قرار بگیرند.

منبع cryptoglobe

دیدگاهتان را بنویسید