شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

طرح جدید جاستین سان برای گواه اثبات سهام ترون

طرح جدید جاستین سان برای گواه اثبات سهام ترون
نوشته شده توسط مدیریت

طرح جدید جاستین سان برای گواه اثبات سهام ترون

جاستین سان بنیانگذار ترون از طرح جدیدی برای مکانیزم گواه اثبات سهام ترون در توییتر خود سخن گفت. او طی چندین توییت چهار روش توسعه را برای مکانیزم گواه اثبات سهام ترون معرفی کرد. این توسعه ها بیشتر بر روی توزیع درآمدهای سهام دار و مشارکت بیشتر جامعه تمرکز خواهند داشت.

جاستین سان بیان کرد که این شرکت توزیع درآمدهای سهام دار غیرمتمرکز و منصفانه ای را در نظر خواهد گرفت تا مشارکت کاربران از بازیگرانی مانند صرافی ها، کیف پولها و شرکا بیشتر باشد.

ترون قصد دارد به منظور تشویق این جامعه به فعالیت بیشتر و اطمینان از سیستم اقتصادی قوی تر شبکه، نرخ سهام را در سراسر شبکه افزایش دهد و معاملات توزیع شده دارای سود غیر ضروری را کاهش دهد. سان در این خصوص توضیح داد:

۱۲۷ نود با بیشترین رای به نسب رای که دارند، برای هر بلاک پاداش TRX دریافت می‌کنند. کل پاداش برای یک بلاک برابر با ۱۶۰ توکن TRX می‌باشد. ما روش های برگشت سرمایه و کسب سود را برای کاربرانی که توکن های خود را در اختیار می‌گذارند بهبود داده ایم.

بروز رسانی جدید برای شبکه سان
همانطور که قبلا گزارش شده بود ترون به زودی منتظر بروز رسانی برای شبکه سان خود می باشد. شبکه سان در تاریخ ۱۱ آگوست به طور رسمی عرضه شده است. شبکه سان یه راهکار مقیاس پذیری جانبی است که طراحی شده تا ظرفیت مقیاس پذیری نامحدودی را برای شبکه ترون عرضه کند.

ظاهرا این راهکار به برنامه های غیرمتمرکز اجازه می دهد تا انرژی کمتری مصرف کنند و با امنیت و راندمان بالاتری کار کنند.

جاستین سان در ماه آگوست بیان کرد اینکه ارز دیجیتال ترون در صرافی آمریکایی بایننس و کوین بیس لیست شده است اولویت اصلی و برتر این شرکت است.

منبع cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید