شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

کاهش قیمت بیت کوین قبل از عرضه بکت

کاهش قیمت بیت کوین قبل از عرضه بکت
نوشته شده توسط مدیریت

کاهش قیمت بیت کوین قبل از عرضه بکت

کاهش قیمت بیت کوین قبل از عرضه بکت

قیمت بیت کوین در بعضی از صرافی ها مجددا به کمتر از ۱۰ هزار دلار رسید اما هم چنان بالاتر از این سطح معامله می‌شود. قیمت این ارز دیجیتال طی ۲۴ ساعت گذشته با ۱.۳۰ درصد کاهش مواجه شده است. این موضوع در شرایط بسیار مهمی برای بیت کوین رخ داده است. طی چند روز آتی و در تاریخ ۲۳ سپتامبر، بکت قراردادهای آتی خود را عرضه خواهد کرد.

کل بازار ارز دیجیتال عملکرد منفی داشته است. ۹ کوین از ۱۰ ارز دیجیتال برتر با کاهش قیمت مواجه شده اند. طی هفته گذشته، آلتکوین ها عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین داشته اند. در این بین، بهترین عملکرد متعلق به اتریوم، لایت کوین، EOS و استلار بوده است.

طبق اطلاعات ارائه شده توسط کوین مارکت کپ، تمام ارزهای دیجیتال ذکر شده به غیر از EOS کاهش قیمت داشتند. همانطور که گفته شد به غیر از EOS با افزایش قیمت ۲.۸۸ درصدی، بقیه کوین ها کاهش قیمت داشتند به طوری که اتریوم ۱.۰۸ درصد، XRP با ۱.۱۰ درصد، بیت کوین کش ۲.۲۱ درصد، لایت کوین ۲.۶۶ درصد، بایننس کوین ۱.۳۲ درصد، بیت کوین SV با ۱.۴۱ درصد و استلار نیز پس از افزایش قیمت ۴۰ درصد و در بعضی از صرافی ها ۱۲۰ درصد با ۴.۷۷ درصد کاهش قیمت، عملکرد ۱۰ ارز دیجیتال برتر را تشکیل داده اند.

قیمت بیت کوین در اکثر روزهای ماه اخیر بین ۹,۸۰۰ الی ۱۰,۵۰۰ دلار بوده است. دوره هایی نیز وجود داشته اند قیمت این ارز دیجیتال به ۹,۴۰۰ دلار یا حتی به بیش از ۱۱ هزار دلار هم رسیده است، اما به نظر می‌رسد که خریداران و فروشندگان با حضور سریع خود، قیمت را در سطح ذکر شده حفظ کردند.

قیمت بیت کوین از ماه ژوئن سال جاری و پس از افزایش چشمگیر از ۳,۲۰۰ دلار در دسامبر ۲۰۱۷ به ۱۳,۷۵۰ دلار ماه ژوئن ۲۰۱۹، روندی مثلثی داشته و دائما شاهد افزایش و کاهش بوده است.

کاهش قیمت بیت کوین قبل از عرضه بکت

بسیاری از مشتاقان ارز دیجیتال معتقدند که بیت کوین می‌تواند در روزهای آینده روندی صعودی داشته باشد. شرکت بکت که توسط صرافی بین قاره ای (ICE)، شرکت مادر بازار سهام نیویورک (NYSE) ایجاد شده است از چند روز آتی شروع به ارائه قراردادهای آتی با پشتوانه بیت کوین واقعی خواهد کرد.

این امر به بسیاری از کاربران و سرمایه گذاران سازمانی امکان خواهد داد تا سرمایه خود را در بازار ارزهای دیجیتال وارد کنند. بکت هم چنین به دنبال ارائه مشروعیت به کل اکوسیستم کریپتو و بیت کوین به عنوان یک ابزار سرمایه گذاری می‌باشد.

بکت یکی از چندین پروژه جدیدی است که بر سرمایه گذاران سازمانی معطوف می‌باشد. چندین پروپوزال برای عرضه ETF بیت کوین وجود داشته است که نتوانستند در بازار موفق باشند. هرچند شرکت سرمایه گذاری فیدلیتی نیز بر روی پروژه کریپتوی خود کار می‌کند تا سازمان ها را وارد عرصه ارزهای دیجیتال کند.

اگر بیت کوین بتواند قیمت خود را در کانال ۱۰ هزار دلار حفظ کند، سرمایه گذاران سازمانی می‌توانند در روزهای آتی نقش محرک افزایش قیمت این ارز دیجیتال محبوب را ایفا کنند.


منبع usethebitcoin

دیدگاهتان را بنویسید