شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

قیمت بیت‌کوین بیش از 250 هزاردلار خواهد شد

قیمت بیت‌کوین بیش از 250 هزاردلار خواهد شد
نوشته شده توسط مدیریت

قیمت بیت‌کوین بیش از 250 هزاردلار خواهد شد

تیم دراپر بیان کرد که پیش بینی وی در خصوص اینکه قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۲۲ حدود ۲۵۰,۰۰۰ دلار می شود، بسیار محافظه کارانه بوده است و قدرت بیت کوین را دست کم می گیرد. در واقع قیمت بیت کوین می تواند خیلی بیشتر از این پیش بینی باشد.

تورم و ناپایداری دولت قیمت بیت کوین را افزایش می دهد
تیم دراپر طی صحبت با BlockTV توضیح داد که پیش بینی معروف او در خصوص قیمت ۲۵۰ هزار دلاری بیت کوین محافظه کارانه بوده است. وی بیان کرد:

۲۵۰ هزار دلار یعنی بیت کوین حدود ۵ درصد از سهم بازار ارز جهانی را دارد و به نظرم این مقدار قدرت بیت کوین را دست کم می گیرد.

این سرمایه گذار میلیاردر همچنان معتقد است پیش بینی سال ۲۰۱۸ وی محقق می شود و حتی قیمت بیت کوین می تواند بیشتر از این مقدار باشد.

مدل S2F قیمت بیت کوین را در محدوده ۵۰,۰۰۰ دلار قرار داده است. براساس تعداد بیت کوین موجود در گردش، ارزش بازار بیت کوین کمتر از ۱ تریلیون دلار می باشد.

پیش بینی تیم دراپر بیت کوین را در رقابت با طلا قرار می دهد که ارزش بازار آن تریلیون ها دلار می باشد.

همانطور که قبلا توسط خبرگزاری بیتکونیست بیان شد، بابی لی بنیانگذار BTCC معتقد است که قیمت بیت کوین در مدت زمان کمی به ۲۰۰ هزار دلار می رسد.

طبق گفته باب لی، هنگامی که بیت کوین مجددا به ۲۰ هزار دلار برسد موجب آغاز حرکت پارابولیک بزرگتری خواهد شد و باعث می شود بیت کوین به بالاترین قیمت خود دست یابد.

از نظر تیم دراپر بیت کوین یک جایگزین مناسب برای ارزهای فیات می باشد، زیرا ارز فیات و دولت بی اعتماد موجب می شود مردم بیشتری به سمت ارزهای دیجیتال روی بیاورند.

طی این مصاحبه دراپر به عنوان نمونه به وضعیت آرژانتین اشاره کرد که چگونه مردم از پول فیات کشور به سمت بیت کوین روی آورده اند.

استفاده از بیت کوین آسان می شود
طی این مصاحبه این میلیاردر اذعان داشت که هنوز به کارهایی نیاز می باشد تا استفاده بیت کوین را برای مردم آسان تر کنند.

وی افزود اگر استفاده از بیت کوین آسان تر شود مردم بیشتری به پذیرش بیشتر بیت کوین روی می آورند.

تیم دراپر در فوریه ۲۰۱۹ پیش بینی کرده بود که مردم در سال ۲۰۲۱ از بیت کوین برای خرید قهوده استفاده خواهند کرد. وی همچنین سرمایه گذاری ۱.۲۵ میلیون دلاری در OpenNode کرد که یک استارت آپ فرایند پرداخت بیت کوین می باشد.

منبع: bitcoinist

دیدگاهتان را بنویسید