شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

شروع عملکرد Hedera Hashgraph

شروع عملکرد Hedera Hashgraph
نوشته شده توسط مدیریت

شروع عملکرد Hedera Hashgraph

Hedera Hashgraph سرانجام بعد از یک سال توسعه دسترسی باز (Open Access) خود را اعلام کرد که بلاک چین عمومی بسیار پیش بینی شده آن با نسخه آزمایشی شبکه اصلی آن در حال شروع عملکرد می باشند.

بر طبق این اعلامیه، دسترسی باز به کاربران اجازه می دهد که اکانت خود را بر روی شبکه بسازند و توسعه دهندگان نیز قادر به ایجاد برنامه های غیر متمرکز بر روی پلتفرم می باشند. در حال حاضر، Hedera Hashgraph بیست و شش برنامه غیر متمرکز را راه اندازی کرده است که شبکه اصلی و راه حل های این برنامه های غیر متمرکز در حال حاضر مشغول عملکرد هستند.

تسهیل سه سرویس مهم
گزارش داده شده که شبکه بعد از شروع به عملکرد نسخه آزمایشی شبکه اصلی سه سرویس را تسهیل کرده است. این سرویس ها شامل موارد زیر می باشند:

ارز دیجیتالی که دارای قدرت انجام ۱۰۰۰۰ تراکنش در ثانیه می باشد

قرارداد های هوشمند

سرویس فایل

این شبکه درصدد اتخاذ یک رویکرد معاملاتی برای بقیه سال ۲۰۱۹ می باشد زیرا بخشی از استراتژی آن افزایش اسلوب شناسانه سرعت بلاک چین و بیرون دادن سرویس های جدید شبکه است. بعدا در این سال، سرویس اجماع Hedera نیز برای عموم در دسترس خواهد بود و هدف آن فراهم کردن کارایی برای سرویس های دارایی مجازی پلتفرم است.

به دنبال راه اندازی موفقیت آمیز شبکه، ذخیره پلتفرم شروع به توزیع HBAR (توکن مادر Hedera Hashgraph) می کند. بیش از ۳۷۹ میلیون توکن HBAR به سرمایه گذاران اولیه ای که در فروش عمومی ۱۲۴ میلیون دلاری شبکه در اوایل 2018 شرکت کرده بودند، انتقال داده می شود.

حدود ۱۲ صرافی ارز دیجیتال در حال لیست کردن HBAR در پلتفرم خود می باشند که از آن جمله می توان صرافی های برجسته ای مانند OKEx و بیترکس را نام برد.

Mance Harman مدیر عامل و از بنیان گذاران Hedera Hashgraph ضمن صحبت در مورد راه اندازی و هدف های آینده، اعلام کرد که:

ما عملکردی را که اخیرا برای تقویت شبکه و بهبود عملکرد آن (از جمله سرویس اجماع Hedera، نود های آینه و شاردینگ) توصیف کردیم، بیرون خواهیم داد. و شورای مدیریت که امروز ۱۰ عضو اصلی دارد به رشد خود ادامه خواهد داد و پتانسیل حضور ۳۹ سازمان برجسته جهانی را دارد.

منبع eng.ambcrypto

دیدگاهتان را بنویسید