شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
دانستنی‌های جهان کریپتو

پایان قطعی بازار خرسی

پایان قطعی بازار خرسی
نوشته شده توسط مدیریت

پایان قطعی بازار خرسی

معامله کنندگان و تحلیلگران کریپتو دائما به دنبال سیگنال هایی می‌باشند که بازار خرسی قطعا پایان یافته و روند برگشت قیمت شروع شده است. بازار ارزهای دیجیتال در ماه می رشد ۵۰ درصدی داشت و از ۱۷۵ میلیارد دلار به ۲۶۵ میلیارد دلار رسید. اکثر سیگنال ها نشان می‌دهند که بازار گاوی جدید شروع شده است، بنابراین هر افت قیمت، فرصتی برای خرید ارزهای دیجیتال با کمترین قیمت خواهد بود.
پس از کاهش ۲۸ میلیارد دلاری بازار در روز جمعه، آخر هفته شاهد فشار خرید مجددی بودیم که سریعا باعث بازیابی شرایط شد. تا انتهای روز یک شنبه، قیمت بیت کوین به ۸۸۰۰ دلار برگشت و بسیاری از آلتکوین ها نیز عملکرد بهتری داشتند.

فرصت دیگری برای اصلاح و کاهش قیمت ها از بین رفت زیرا روند صعودی به بازار کریپتو برگشت و خرید با قیمت هایی که کاهش یافته بود ادامه یافت.
جاش راجر که یکی از تحلیلگران و معامله کنندگان است به این سه روز که اندیکاتور گاپی به روند صعودی رسید، پرداخت. گاپی (Guppy) اندیکاتور فنی میانگین حرکتی چندگانه است که تغییر روندها، شکستن قیمت ها و فرصت های معاملاتی را شناسایی می‌کند. گاپی این نکات را با ترکیب دو مجموعه از میانگین های حرکتی در دوره‌های زمانی مختلف به دست می‌آورد.

برای تایید سیگنال، اندیکاتور یک هفته ای گاپی به رنگ خاکستری (حالت خنثی) درآمده است که مقدمه ای برای روند صعودی آن است. راجر گفت: پس از بررسی نمودار ۳ روزه گاپی و صعودی شدن آن، روند گاوی را تایید می‌کنیم. اکنون شاهد این هستیم که نمودار یک هفته ای گاپی نیز از روند نزولی به حالت خنثی رسیده است. این موضوع بیانگر پایان بازار خرسی پس از رسیدن قیمت به بیش از ۷ هزار دلار است. گاپی یک اندیکاتور با تاخیر است اما IMO های قوی را تایید می‌کند.

پایان قطعی بازار خرسی

بسیاری از افراد هم چنان منتظر کاهش قیمت می‌باشند. طی روند صعودی قبل، قیمت بیت کوین برای ۸ دفعه و تا ۳۰ درصد اصلاح شد، هرچند توانست به بالاترین قیمت خود پس از این اصلاحات بازیابی شود. راجر در پاسخ به پرسشی در خصوص خرید هنگام کاهش قیمت گفت:
مردم می‌پرسند که آیا اگر قیمت کاهش یافت خرید کنیم؟ و جواب من یک بله بلند است. کاهش قیمت برای خرید است. حتی اگر شاهد کاهش شدید قیمت در هفته گذشته بودیم، باز هم باید به این نکته توجه کنیم که اصلاحیه ها فقط به عنوان تقویت روند صعودی پس از اصلاحیه عمل خواهند کرد، به طوری که میانگین برگشت قیمت ۱۵۰ درصد با اصلاحیه ۳۰ درصدی وجود دارد.

نکته دیگر در حال حاضر، افزایش مجدد قیمت آلتکوین ها پس از کاهش قیمت بیت کوین می‌باشد. در سال جاری تاکنون همانند اوایل سال ۲۰۱۷، نوسان قیمت آلتکوین ها مرتبط با نوسان قیمت بیت کوین بوده است. در ماه می بیت کوین ۵۵ درصد، اتریوم ۶۰ درصد، بیت کوین کش ۶۰ درصد و EOS نیز ۶۰ درصد افزایش قیمت داشته اند. این نوسانات تقریبا مشابه بودند و بازار دچار چند دستگی نشد. این موضوع می‌تواند باعث شود آلتکوین ها کمی از سلطه ۵۶ درصدی بیت کوین بر بازار را تصاحب کنند.
اصلاحیه بزرگ می‌تواند نشان دهنده آغاز فصل آلتکوین ها باشد، اما به هر ترتیب، فرصت های بسیار زیادی برای خرید هنگام کاهش قیمت وجود خواهد داشت، زیرا به روند صعودی منجر خواهد شد.

منبع ethereumworldnews

دیدگاهتان را بنویسید