شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

صرافی بیتفینکس و عرضه تتر بر روی شبکه لایتینگ

صرافی بیتفینکس و عرضه تتر بر روی شبکه لایتینگ
نوشته شده توسط مدیریت

صرافی بیتفینکس و عرضه تتر بر روی شبکه لایتینگ

طبق گزارش خبرگزاری بلاک (The Block) صرافی بزرگ ارز دیجیتال بیتفینکس به دنبال عرضه استیبل کوین USDT شرکت تتر بر روی شبکه لایتنینگ (LN) است.

بر اساس این گزارش، پائولو آردونیو مدیر ارشد فناوری بیتفینکس گفته است که این شرکت در حال برنامه ریزی برای عرضه USDT بر روی شبکه لایتنینگ در سال جاری می باشد. برای تحقق این هدف، این شرکت به پروژه متن باز RGB پیوسته است.

طبق توضیحات موجود در گیت هاب، پروژه RGB اقدامی کاملا رایگان، متن باز، غیرانتفاعی و جامعه محور است که توسط شبکه BHB ارائه گردیده است و هدف آن، توسعه استانداردها و بهترین اقدامات برای صدور، انتقال و ذخیره دارایی های غیر بیت کوینی مبتنی بر بلاک چین بیت کوین است. آردونیو هم چنین اذعان داشت که این پروژه یکی از جالب ترین اقداماتی است که این شرکت تاکنون در آن شرکت داشته است.

صرافی بیتفینکس و عرضه تتر بر روی شبکه لایتینگ

آردونیو خاطر نشان کرد بیتفینکس درصدد مشارکت در توسعه شبکه لایتنینگ است. تتر در آوریل ۲۰۱۷ پستی منتشر کرد که نشان می‌دهد این شرکت در آن زمان برنامه هایی برای این استیبل کوین داشته است.

طبق گزارش کوین تلگراف در اوایل هفته، تتر اعلام کرده است که در حال همکاری با شرکت مادر EOS یعنی Block.one است تا استیبل کوین خود را بر روی بلاک چین EOS عرضه کند.

اخبار چند روز اخیر نیز اذعان داشتند که فیسبوک صحبت هایی با صرافی های مهم آمریکایی در خصوص استیبل کوین خود با نام گلوبال کوین انجام داده است.

منبع cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید