شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

اضافه شدن EOS به صرافی کویین بیس

اضافه شدن EOS به صرافی کویین بیس
نوشته شده توسط مدیریت

اضافه شدن EOS به صرافی کویین بیس

به گزارش کوین تلگراف و بر اساس اطلاعیه‌ای که در روز ۳۰ می (۹ خرداد) منتشر شد، صرافی آمریکایی ارز دیجیتال و خدمات کیف پول کوین‌بیس (Coinbase)، پشتیبانی از ایاس (EOS) را به خدمات خود افزود.

گزارش‌ها حاکی از آن است که این صرافی از خدمات مربوط به خرید و فروش و سپرده‌گذاری ایاس در تمامی قلمرو حوزه فعالیت خود به استثنای نیویورک و بریتانیا پشتیبانی خواهد کرد.

در این اطلاعیه همچنین آمده است که هیچ کارمزدی برای تراکنش‌های ایاس وجود ندارد؛ در عوض این هزینه در منابع محاسباتی، مانند مالیات بر RAM، CPU و یا پهنای باند پرداخت می‌شود.

کاربرانی که این شبکه را اداره می‌کنند با مشارکت در توان محاسباتی که برای اجرای تراکنش‌ها نیاز است، ایاس دریافت می‌کنند.

پس از اضافه شدن ریپل در ماه فوریه، ایاس یکی از ارزشمندترین ارزهایی است که به تازگی به این صرافی افزوده شده است. حجم بازار این ارز دیجیتال همم اکنون بیشتر از ۷.۵ میلیارد دلار است.

اضافه شدن EOS به صرافی کویین بیس

کوین‌بیس همچنین به تازگی پشتیبانی از دو توکن دیگر، یعنی ارزهای دیجیتال باثبات دای (DAI) و یو‌اس‌دی کوین (USD Coin) را به خدمات خود افزود.

در اوایل ماه می، کوین‌بیس با اعلام پشتیبانی از خرید و فروش در بیش از ۵۰ حوزه فعالیت جدید و برگزاری یک برنامه آموزشی مرتبط با پرداخت‌های خرد ارز دیجیتال با نام کوین‌بیس ارن (Coinbase Earn) که در بیش از ۱۰۰ کشور در دسترس است، ارائه خدمات جهانی خود را گسترش داد.

به تازگی، امیلی چوی (Emilie Choi)، مدیر ارشد بخش تجاری، داده و بین‌الملل کوین‌بیس تایید کرد که در حال حاضر معاملات غیرمتمرکز در دستور کار این صرافی قرار ندارد.

چوی در رابطه با عوامل بازدارنده و مسائلی که مانع از راه‌اندازی صرافی غیرمتمرکز کوین‌بیس می‌شوند توضیح داد و گفت:

ما باید از این‌که اگر قرار است یک صرافی غیرمتمرکز ارائه کنیم، این کار را به شیوه‌ای بی‌خطر، امن و سازگار انجام می‌دهیم، اطمینان حاصل کنیم.

فکر می‌کنم که در حال حاضر شفافیت و وضوح قابل قبولی در رابطه با نحوه و چگونگی کار کردن آن وجود ندارد.

معتقیدم این فضا جالب است، اما در این لحظه به طور جدی روی آن سرمایه‌گذاری نمی‌کنیم.

معمولا افزوده شدن ارزهای دیجیتال به کوین‌بیس باعث رشد شدید قیمتی کوتاه مدت می‌شود که به نظر می‌رسد برای ایاس هم این اتفاق رخ داده است. در زمان نگارش این خبر، هر واحد ایاس با حدود ۱۲ درصد رشد نسبت به ۲۴ ساعت گذشته با قیمت حدود ۸.۳ دلار معامله می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید