شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

برگزاری کنفرانسCryptoValley در ماه آینده

برگزاری کنفرانسCryptoValley در ماه آینده
نوشته شده توسط مدیریت

برگزاری کنفرانسCryptoValley در ماه آینده

سوئیس به عنوان یکی از کشورهای دوستدار فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال در سطح جهانی شناخته می‌شود. شهر زوگ سوئیس که بهشت کسب‌وکارهای بلاک چینی است، ماه آینده میزبان یکی از مهمترین کنفرانس‌های دنیای کریپتوکارنسی خواهد بود. کریپتوولی (CryptoValley) که به نوعی نسخه بلاک چینی سیلیکون‌ولی آمریکاست، برگزاری این کنفرانس را بر عهده خواهد داشت.

زوگ شهر کوچکی است که حدود یک ساعت با پرجمعیت‌ترین شهر کشور یعنی زوریخ فاصله دارد. زوگ با جمعیت حدود ۳۰ هزار نفر، اخیرا به یکی از قطب‌های اصلی بلاک چین و ارزهای دیجیتال در دنیا تبدیل شده است. سیاست نرخ پایین مالیات برای شرکت‌ها یکی از دلایل اصلی جذابیت آن برای استارتاپ‌ها بوده تا ایده‌های بلاک چینی خود را در این شهر کوچک آغاز کنند.

در قلب شهر زوگ انجمن دره کریپتو (Crypto valley) قرار دارد که تشکلی مستقل با حمایت دولت سوئیس است و هدف آن استفاده از پتانسیل کشور برای تقویت اکوسیستم بلاک چین و فناوری‌های مربوط به رمزنگاری است. کریپتو ولی به عنوان یک سازمان حرفه‌ای، فعالیت خود را به طور رسمی از ژانویه ۲۰۱۷ آغاز کرده است.

برگزاری کنفرانسCryptoValley در ماه آینده

در سال‌های اخیر کنفرانس کریپتو ولی که به وسیله این سازمان برگزار شده، میزبان جمعی از صاحب‌نظران و چهره‌های شناخته‌شده‌ی حوزه ارزهای دیجیتال بوده است.

کنفرانس امسال کریپتو ولی که با حمایت شرکت‌های بزرگی مانند مایکروسافت و آی‌بی‌ام برگزار می‌شود، شاهد حضور سخنرانان مطرحی از جامعه توسعه‌دهندگان بیت کوین، بخش تحقیقاتی آی‌بی‌ام، جمعی از فعالین بخش قانون‌گذاری و حوزه آکادمیک خواهد بود.

 

نکته قابل توجه این کنفرانس دعوت از علی میزانی اسکوئی، تحلیلگر و صاحب‌نظر ایرانی حوزه ارزهای دیجیتال است که به عنوان سخنران در این کنفرانس حضور خواهد یافت. بابی لی هم‌بنیان‎‌گذار BTCC و پیتر تاد از توسعه‌دهندگان بیت کوین هم از دیگر چهره‌هایی هستند که در کنفرانس کریپتو ولی صحبت خواهند کرد.

کنفرانس کریپتوولی در سه بخش اقتصادی و مالی، فناوری و قانون‌گذاری انجام خواهد شد و از علی میزانی در بخش فناوری دعوت به عمل آمده است.

این کنفرانس از تاریخ ۲۴ تا ۲۶ ژوئن (۳ تا ۵ تیر ماه) در زوگ سوئیس برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید