شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

آغاز فوموی واقعی با رسیدن بیت کوین به 10000 دلار

آغاز فوموی واقعی با رسیدن بیت کوین به 10000 دلار
نوشته شده توسط مدیریت

آغاز فوموی واقعی با رسیدن بیت کوین به 10000 دلار

تام لی موسس شرکت منیجینگ پارتنر و سرپرست تیم تحقیقاتی فاندسترت در تاریخ ۲۹ می (۸ خرداد) توضیح داد که چرا معتقد است خرید واقعی و همه جانبه بیت کوین بر اساس ترس از دست دادن فرصت سرمایه گذاری یا فومو (FOMO) احتمالا فقط زمانی شروع خواهد شد که قیمت بیت کوین از ۱۰ هزار دلار عبور کند.

تام لی که مدتی نسبت به بیت کوین خوش بین بوده است و به دلیل پیش بینی هایش از قیمت بیت کوین شناخته شده می‌باشد، نظرات خود در خصوص وجود فومو در بازار بیت کوین را در پاسخ به توییت آدام سامسون از فایننشال تایمز بیان کرد.

تام لی

وی گفت همانطور که مشاهده می‌کنید سامسون در توییت خود از اطلاعات گرافیکی (اینفوگرافیک) فاندسترت استفاده کرده است و درصد روزهایی را نشان می‌دهد که بازار بیت کوین سطوح مختلفی از فومو را تجربه کرده است. این سطوح شامل سطح ۱ (کم)، سطح ۵ (متوسط) و سطح ۱۰ (همه جانبه) در بازه های زمانی سال ۲۰۱۰ الی ۲۰۱۱، ۲۰۱۱ الی ۲۰۱۳ و ۲۰۱۳ الی ۲۰۱۷ می‌باشد.

آغاز فوموی واقعی با رسیدن بیت کوین به 10000 دلار

این اطلاعات گرافیکی هم چنین سطوح قیمت فعلی بیت کوین را با اعمال هر کدام از این فوموها نشان می‌دهد.

  • فوموی (FOMO) سطح کم: ۶۹۵۰ دلار (قیمت بیت کوین برای اولین بار در سال ۲۰۱۹ در تاریخ ۱۱ می از این سطح بالاتر رفت)
  • فوموی (FOMO) سطح متوسط: ۸۳۵۰ دلار (قیمت بیت کوین برای اولین بار در سال ۲۰۱۹ در تاریخ ۲۶ می از این سطح بیشتر شد)
  • فوموی (FOMO) سطح همه جانبه: ۱۰۰۰۰ دلار (قیمت بیت کوین تاکنون در سال ۲۰۱۹ به این سطح نرسیده است)

در چند هفته گذشته تام لی درباره بیت کوین اینگونه گفته است:

  • ۲۸ می: جهش بیت کوین در مواجهه با افزایش تنش نشان می‌دهد بیت کوین و کریپتو یکی از معدود جاهایی است که می‌توان برتر بود.
  • ۱۳ می: تا زمانی که قیمت بیت کوین کمتر از ۱۰ هزار دلار باشد، کمتر از ۲۲ درصد معتقدند که فومو وجود دارد. (طبق نتایج نظرسنجی توییتر که در تاریخ ۱۲ می انجام شد)
  • ۱۹ می: ۱۳ رویدادی که حد فاصل نوامبر ۲۰۱۸ تا می ۲۰۱۹ رخ داد، تایید می‌کند که زمستان کریپتو به پایان رسیده است
  • ۷ می: معتقدم که بیشتر از ۵۰ درصد ETF ها، سرمایه گذاران سازمانی می‌باشند، بنابراین نمی‌توان آن را لزوما محصول خرده فروشی در نظر گرفت. بدین شکل ETF بیت کوین اتفاق مهمی خواهد بود. مخصوصا از آنجایی که مدیریت کلیدی برای خرده سرمایه گذاران است.
  • ۴ آوریل: قیمت منصفانه بیت کوین ۱۴ هزار دلار است

اگرچه ممکن است فوموی واقعی شروع نشده باشد، اما افزایش بیش از ۶۶ درصدی دارایی های تحت مدیریت شرکت سرمایه گذاری گری اسکیل (GBTC) که طی یک ماه و از تاریخ ۳۰ آوریل تا ۲۹ می از ۱.۱۷۲ میلیارد دلار به ۱.۹۵۰ میلیارد دلار رسیده است نشان می‌دهد که سرمایه گذاران سازمانی آمریکا در فومو به سر میبرند.


منبع cryptoglobe

دیدگاهتان را بنویسید