شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

پامپ 107 درصدی بیت کوین sv

پامپ 107 درصدی بیت کوین sv
نوشته شده توسط مدیریت

پامپ 107 درصدی بیت کوین sv

بعد از انتشار یک خبر جعلی مبنی بر اینکه کریگ رایت (Craig Wright) مقداری بیت کوین از کیف پول منتصب به ساتوشی ناکاموتو منتقل کرده است، در طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۷ درصد پامپ زده است.

این طور به نظر می آید که یک خبر گذاری چینی به نام Coinbull این خبر فوری جعلی را منتشر کرده و در نتیجه آن در بازار چین برای خرید بیت کوین SV هجوم برده اند.

در این این خبر جعلی ادعا شده بود که کریگ رایت ۵۰۰۰۰ بیت کوین از کیف پول منتصب به ساتوشی ناکاموتوی واقعی به صرافی بایننس منتقل نموده است، در نتیجه او ساتوشی ناکاموتوی واقعی است. بعد از انتشار این خبر، BSV دچار رشد بسیار زیادی شد و قیمت آن از ۱۲۰ دلار به حدود ۲۵۰ دلار در زمان انتشار این خبر رسیده است.

بیت کوین SV

 

ترجمه متن خبر جعلی:

CSW (کریگ رایت) ۵۰۰۰۰ بیت کوین از بزرگترین کیف پول بیت کوین به بایننس منتقل کرده است، که تایید می‌کند او ساتوشی ناکاموتوی واقعی است. بنابراین CZ (مدیر بایننس) دوباره BSV را در صرافیش لیست خواهد کرد و یک عذر خواهی رسمی در توئیترش انجام خواهد داد.

این روش انتشار خبر یک روش مرسوم بین جاعلین خبر چینی است که از یک تصویر خبر فوری استفده می‌کنند و به جای به اشتراک گذاری لینک خبر، این تصویر را در مقیاس بالا در Wechat پخش می‌کنند. از آنجاکه هرکس می‌تواند از این تصویر به همراه هر پیامی که مایل باشد استفاده کند، این آسان ترین راه گمراه کردن مردم و واکنش نشان دادن به خبر جعلی است.

Coinbull فورا به این خبر واکنش نشان داد و اعلام کرد:

به تازگی ما بازخوردهای زیادی از سوی کاربرانمان مبنی بر اینکه افراد خاصی اقدام به صورت خرابکارانه اقدام به انتشار تصویر فتوشاپ شده‌ای از خبر فوری Coinbull کرده‌اند، که شایعاتی در مورد بایننس و CSW (کریگ رایت) بوجود آورده و تبعاتی هم در پی داشته است. ما به کاربرانمان یادآور می‌شویم که به این شایعات اعتماد نکنند و آنها را منتشر نکنند. ممنون از حمایتتان

CZ مدیر عامل بایننس هم به این خبر واکنش نشان داد و گفت که این یک خبر جعلی است.

بیت کوین SV

پامپ 107 درصدی بیت کوین sv

این اولین بار نیست که اخبار جعلی حول بیت کوین اس وی (BSV) موجب پامپ قیمتی آن می‌شود. هفته گذشته هم خبری با مضمون تصدیق اداره کپی رایت آمریکا بر ادعای کریگ رایت مبنی بر اینکه او نویسنده واقعی وایت پیپر معروف بیت کوین است، پامپ قیمتی دیگری برای BSV بوجود آورد.

اما همانطور که Jerry Brito مدیر ارشد اجرایی CoinCenter اعلام کرد، هرکسی می‌تواند تنها با پر کردن یک فرم، درخواست کپی رایت از اداره مربوطه در آمریکا داشته باشد و اداره کپی رایت آمریکا صحت ادعای مطرح شده را بررسی نکرده است.

بیت کوین SV

 

ارزش بازار بیت کوین SV با سفته بازی کنترل می‌شود. هیچ مبادله خرسی یا گاوی روشنی با تحلیل این ارز دیجیتال نمی‌تواند صورت بگیرد. در حال حاضر عاقلانه ترین تصمیم فاصله گرفتن از مبادله BSV است.


منبعcryptoslate.com

دیدگاهتان را بنویسید