شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

ارزدیجیتال توییتر

ارزدیجیتال توییتر
نوشته شده توسط مدیریت

ارزدیجیتال توییتر

ضرب المثل معروفی هست که می‌گوید هیچ پایان و محدودیتی در رسیدن به موفقیت های بیشتر وجود ندارد اگر هدف خود سفر باشد، نه مقصد. این موضوع برای جک دورسی موسس توییتر صدق می‌کند.

داستان موفقیت و محبوبیت این شبکه اجتماعی که اکنون تبدیل به مرکز اخبار داغ دنیای ارز دیجیتال شده است بر کسی پوشیده نیست. اخیرا گزارش شده است که موسس و مدیرعامل این پلتفرم به دنبال ایجاد سیستم پرداخت بر بستر فناوری بلاکچین است. این پروژه به دلیل محبوبیت موسس توییتر یا هر دلیل دیگری که وجود دارد تاکنون توانسته توجه بسیار زیادی به خود جلب کند.

پیش بینی می‌شود که این پروژه، پتانسیل آن را دارد تا آگاهی مردم از دنیای کریپتو را گسترش دهد و هم چنین پذیرش کریپتو را به حوزه های جدید بکشاند.

جزییات پروژه توییتر

گفته می‌شود ارز دیجیتال توییتر بر مبنای سیستم پرداخت اسکوئر (مشابه با کارت های اعتباری) می‌باشد. بنابراین با عرضه ارز دیجیتال جدید توییتر می‌توان انتظار ترکیبی از ارز دیجیتال و خدمات پرداختی را داشت. تاکنون سیستم پرداخت اسکوئر (Square) در فروش های بیت کوین فعال بود. اگر نگاهی به عملکرد سال گذشته این پلتفرم داشته باشیم شاهد دستیابی به سود خوب و حدود یک میلیون دلاری باشیم.

ساخت این پروژه دو ماه قبل و با استخدام طراح و مهندسان کریپتو برای کار تمام وقت بر روی آن شروع شد. در تاریخ ۲۱ می، شرکت اسکوئر کریپتو در خصوص استخدام اول خود در توییتر صحبت کرد. این توییت توضیح داد که این پروژه یک پروژه متن باز است که پذیرش گسترده کریپتو را امکان پذیر می‌سازد. این شرکت صراحتا بیان کرد که هدف این پروژه بهبود پول است به جای آنکه صرفا به درآمدزایی متمرکز باشد. این توییت واکنش های مثبت بسیار زیادی به همراه داشت و ۲۸۸ بار به اشتراک گذاشته شد. هم چنین ۸۴ کامنت دریافت کرد و ۸۱۱ کاربر آن را لایک کردند.

ارزدیجیتال توییتر

ارزدیجیتال توییتر

چشم انداز بزرگتر

دلیل دیگری که باعث شد پروژه کریپتوی توییتر توجه زیادی را به خود جلب کند، چشم انداز بزرگ آن بود. این شرکت صراحتا اعلام کرد که هدف اصلی این پروژه صرفا تمرکز بر کسب سود نیست بلکه به بهبود کارکرد پول چشم دوخته است. موسس توییتر افزود که تفکر اصلی حاضر در این پروژه، پشتیبانی از جامعه کریپتو است. این شرکت هم چنین گفت:

تیم این پروژه کاملا بر این موضوع متمرکز خواهد شد که چه چیزی برای تقویت جامعه کریپتو و کاربران مناسب است. تمام نتایج کار به صورت آزاد و رایگان در اختیار قرار داده خواهد شد. ما در حال ایجاد پروژه های متن بازی هستیم که پذیرش عمومی کریپتو را نه یک احتمال، بلکه یک امر قریب الوقوع تبدیل خواهد کرد.

تاکنون اقدامات انجام شده نویدبخش می‌باشند، هرچند جزییات دقیق این پروژه هنوز کاملا مشخص نشدن اند. زمان مشخص خواهد کرد که این شرکت و پلتفرم تا چه میزان خواهند توانست بر روی قول های خود بمانند. موفقیت های توییتر و سیستم پرداخت اسکوئر امیدها را برای این پروژه افزایش می‌دهد.


منبع cryptonewsz

دیدگاهتان را بنویسید