شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

بیت کوین فراتر از سهام بازار بورس

بیت کوین فراتر از سهام بازار بورس
نوشته شده توسط مدیریت

بیت کوین فراتر از سهام بازار بورس

در حالی که سهام سیسکو، زیراکس و بیاند میت همگی سودهای درخشانی را در سال 2019 به دست آوردند، اما هیچ کدام نتوانستند عملکردی مانند بیت کوین داشته باشند.

بیت کوین امسال با کسب سود 135 درصد، برترین سهام بازارهای بورس آمریکا را در گرد و خاک خود محو ساخت. حتی سهام برتر بازارهای داو جانز اینداستریال اَورِج، S&P 500 و نزدک که به ترتیب عبارتند از سیسکو سیستم (CSCO)، زیراکس (XRX) و بایند میت (BYND) هیچکدام از نظر سوددهی مانند بیت کوین نبوده اند. در اینجا نمودارهایی برای اثبات این موضوع وجود دارد.

برترین سهام بازار داو در سال 2019 نتوانست به بیت کوین برسد

برترین سهام داو در برابر بیت کوین

سهام سیسکو با توجه به تجدید سازمان گروه خود توسط چانک رابینز مدیر عامل آن سودمند شد و تاکنون به در برابر هرگونه تهدید جنگ تجاری ترامپ با چین بی اعتنا بوده است. در حال حاضر برخی تحلیلگران انتظار دارند سهام سیسکو مقداری از سهام رقیب خود هوآوی به دلیل مشکلات سیاسی بزرگ این شرکت جلو بزند. اهمیتی ندارد امسال چه اخبار و رویدادهای خوبی برای برترین سهام داو وجود داشته است. بیت کوین همچنان با سودی بالغ بر 100 درصد، آن را در گرد و خاک خود محو ساخته است.

عدم توانایی رقابت برترین عرضه عمومی نزدک (IPO) از سال 2000 با بیت کوین

حتی سود برترین سهام IPO از سال 2000 نمی تواند با بیت کوین برابری کند

IPO اخیر سهام بیاندز میت بسیار چشمگیر بود و به مدت تقریبا دو دهه بهترین عرضه را در برداشت. این سازنده همبرگر که در بازار بورس نزدک لیست شده، نشان داد که می تواند پول را بهتر از همه کسب کند. متاسفانه مانند بازار بورس داو، برترین سهام بازار بورس نزدک نیز حریف خوبی برای بیت کوین نبود.

سود 60 درصدی سهام زیراکس در بازار بورس S&P 500

سهام زیراکس بازار بورس S&P 500 به راحتی سهام بازار بورس داو را شکست دادبیت کوین فراتر از سهام بازار بورس

زیراکس در سال 2019 یک سرمایه گذاری فوق العاده است. هر سهم این شرکت به قیمت 3.95 دلار است که سودی بالغ بر 60 درصد برای سرمایه گذاران آن داشته است. بازار بورس S&P 500 شامل بازه ی وسیعی از شرکت هاست و قرار گرفتن در رتبه بالا سرنوشت کوچکی برای آن نیست. سهام زیراکس با وجود جلو زدن از برترین سهام های بازار بورس داو و نزدک، هنوز نمی تواند با بیت کوین مقایسه شود.

بایننس کوین از رونق بیت کوین می کاهد

بیت کوین فراتر از سهام بازار بورس
بیت کوین ارز برتر سال 2019 نیست

تصور نکنید از آنجائی که بیت کوین برترین سهام بازارهای بورس را پشت سر گذاشته، برترین ارز رمزنگاری سال 2019 است. در واقع بایننس کوین، ارز بومی صرافی بایننس علیرغم مشکلات امنیتی اخیر، به طور چشمگیری 450 درصد افزایش داشته است.

وقتی به عملکرد بازار داو در برابر شاخص های بزرگ آمریکا نگاه می کنید، همبستگی بین آنها کاملا آشکار است. از سوی دیگر بیت کوین همچنان به جداسازی خود از این خطوط سرمایه گذاری ادامه می دهد. از اینرو یک سرمایه متفاوت و رو به رشد در حرکت است که فضای بسیار گسترده ای برای سرمایه گذاری در سطح نهادی دارد.

منبعCCN

دیدگاهتان را بنویسید