شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

مرورگر بریو برای فعالیت در توئیتر جایزه می دهد

مرورگر بریو برای فعالیت در توئیتر جایزه می دهد
نوشته شده توسط مدیریت

مرورگر بریو برای فعالیت در توئیتر جایزه می دهد

مرورگر بلاکچینی بریو (Brave) در نسخه نایتلی (Nightly version) خود در حال آزمایش روش انعام دهی جدیدی برای پلتفرم توییتر است.

بریو نایتلی (Brave Nightly) در واقع نسخه توسعه یافته و آزمایشی این مرورگر است که تبلیغات و ردیابی های وبسایت ها را مسدود می کند. کاربران بریو نایلتی به وسیله برنامه بریو ریوارزد (Brave Rewards) یا همان جایزه دهی بریو به ویژگی جدید انعام دهی برای توییت ها دسترسی دارند. این ویژگی طراحی شده است تا به تولید کنندگان محتوا با توکن اصلی مرورگر بریو یعنی توکن بت جایزه داده شود.

سایت بریو جزییات بیشتری در مورد این ویژگی انعام دهی یا tipping بیان کرده است و در آن توضیح داد:

زمانی که توییتر را از مرورگر دسکتاپی بریو (Brave) مشاهده می کنید، زیر هر توییت دکمه انعام دهی (tip) قابل رویت است. با کلیک بر روی دکمه tip می توانید به طور مستقیم به نویسنده آن توییتر انعام دهید. این انعام ها سریعا و در کسری از ثانیه به حساب بریو ریوارزد (Brave Rewards) نویسنده آن توییت ارسال می شود.

بریو ریوارزد (Brave Rewards) به کاربران امکان می دهد که به هنگام تماشا ویدیو در یوتیوب نیز به تولید کنندگان آن ویدیو انعام دهند.

مرورگر بریو (Brave) در اواخر ماه آوریل ویژگی تبلیغات بریو (Brave Ads) را عرضه کرد، تبلیغات بریو (Brave Ads) گزینه ای است که به کاربران این مرورگر امکان می دهد تا در صورت مشاهده تبلیغات ۷۰ درصد از سهم تبلیغات را به صورت توکن بت دریافت کنند.

همانطور که در اواخر ماه دسامبر گزارش شد، بریو مرورگر پیش فرض گوشی های هوشمند HTC شده است و در گوشی اچی تی سی اکسدوس ۱ از پیش نصب شده است. این گوشی اولین گوشی بلاک چینی است که از چندین بلاکچین نظیر شبکه های بیت کوین و اتریوم پشتیبانی می کند.

در حال حاضر بت با قیمت ۰.۳۵ دلار معاملع می شود که ۲.۲۲ درصد افزایش قیمت داشته است. ارزش بازار فعلی این توکن ۴۳۹ میلیون دلار است.

منبع cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید