شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

پیشنهاد اکسچنج همتا به همتا به کاربران ایرانی

پیشنهاد اکسچنج همتا به همتا به کاربران ایرانی
نوشته شده توسط مدیریت

پیشنهاد اکسچنج همتا به همتا به کاربران ایرانی

اکسچنج همتا به همتا (P2P) با نام Hodl Hodl به تازگی و بعد از انتشار خبر محدودیت دسترسی ایرانیان به سایت لوکال بیت کوینز (LocalBitcoins) اعلام کرده است از کاربران ایرانی استقبال می کند.

این وبسایت با گذاشتن تخفیف برای کارمزد تراکنش به کاربران ایرانی اعلام کرده اگر تا اواسط ماه ژوئن میلادی ( ۲۵ خرداد ماه) ایرانیان شروع به ثبت نام در این سایت کنند؛ از این تخفیف بهره مند خواهند شد.

پیشنهاد اکسچنج همتا به همتا به کاربران ایرانی

طبق گزارش منتشر شده در وبسایت مدیوم؛ این اکسچنج اعلام کرده یک مارکت ایرانی به زبان فارسی برای ایرانیان فراهم کرده است که میتوان زبان کل وبسایت را به فارسی تغییر داد. علاوه بر این کاربران میتوانند در کارمزد تراکنش ها نیز؛ شامل تخفیف شوند. به گفته تیم Hodl Hodl:

تمام کاربرانی که تا ۱۵ ژوئن با کد ریفرال IRAN در سایت Hodl Hodl ثبت نام کنند؛ کارمزد تمام تراکنش هایشان شامل تخفیف ۰.۵۵ درصدی خواهد شد.

علاوه بر این؛ این وبسایت یک گروه اختصاصی برای کاربران ایرانی در تلگرام ایجاد کرده است چرا که بسیاری از گروه ها و کانال های تلگرامی در این حوزه، اجازه دسترسی با شماره ایران را نمی دهند.

این خبر بعد از انتشار خبر قطع دسترسی کاربران ایرانیان به سایت لوکال بیت کونیز؛ در راستای تحریم های آمریکا منتشر شده است. البته لوکال بیت کوینز اولین پلنفرمی نیست که به آی پی های ایران سرویس نمیدهد و صرافی هایی مانند بایننس؛ بیترکس و شیپ شیفت نیز در این لیست قرار دارند.

سایت Hodl Hodl برای سرویس دادن به ایرانیان تنها نیست. دنیای کریپتوکارنسی ها به دلیل ماهیت غیرمتمرکز بودن؛ نمیتوانند از فعالیت کاربران به دلیل مسائل ملیتی و حکومتی جلوگیری کنند و وجود صرافی های کاملا غیرمتمرکز؛ این موضوع را ثابت میکند.

منبع cryptoglobe

دیدگاهتان را بنویسید