شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

پایداری نسبی قیمت ارزهای دیجیتال

پایداری نسبی قیمت ارزهای دیجیتال
نوشته شده توسط مدیریت

پایداری نسبی قیمت ارزهای دیجیتال

دوشنبه ۲۰ام ماه می (۳۰ اردیبهشت)؛ بیشتر ارزهای دیجیتال که در رتبه‌های بین ۱ تا ۲۰ ارزشمندترین‌های بازار قرار دارند، امروز به وضعیت پایداری رسیده‌اند. روز گذشته بیت کوین به همراه بیشتر آلت کوین‌های بازار در ادامه ریزشی که روز جمعه تجربه کرده بودند، حرکت خود را به سمت اهداف بالاتر آغاز کردند.

بیت کوین در ساعات ابتدایی امروز و در حوالی ساعت ۳ بامداد، خود را به اوج قیمت قبلی‌اش در سال جاری نزدیک کرد و قیمت ۸۲۷۶ را در صرافی بایننس ثبت کرد. بازار کریپتوکارنسی، پس از اصلاح شدیدی که در ۱۷ام می (۲۷ اردیبهشت) پس از یک هفته رشد سرسام‌آور اتفاق افتاده بود، در حال بازیابی خود است.

پایداری نسبی قیمت ارزهای دیجیتال

بر اساس داده‌های قیمتی و در زمان نگارش این گزارش، بیت کوین با رشدی ۰.۸۳ درصدی در ۲۴ ساعت، با قیمت ۷,۹۹۲ دلار معامله می‌شود و رشد هفتگی آن نیز معادل با ۱۱ درصد بوده است.

اشکال منتشر شده توسط لوک دش جی‌آر (Luke Dashjr)، یکی از توسعه‌دهندگان بیت کوین کور، نشان می‌دهد که بیشتر از نیمی از فول نودهای شبکه بیت کوین، هنوز هم در حال اجرای نرم‌افزار کلاینتی هستند که آسیب‌پذیری آن نسبت به یک باگ گزارش شده در سپتامبر سال ۲۰۱۸ مشخص و آشکار شد.

پایداری نسبی قیمت ارزهای دیجیتال

پایداری نسبی قیمت ارزهای دیجیتال

اتر (ETH)، هنوز جایگاه خود را به عنوان ملکه این عرصه و بزرگ‌ترین آلت کوین از لحاظ حجم بازار حفظ کرده و در حال حاضر حجم بازار آن تقریبا برابر با ۲۷ میلیارد دلار است.

بر اساس داده‌های قیمتی، اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته، تغییری نداشته است و در زمان نگارش این مطلب در حدود ۲۴۷ دلار خرید و فروش می‌شود. این ارز طی هفته گذشته، رشدی ۳۵ درصدی را تجربه کرده است.

گزارش قیمتی؛ پایداری نسبی بازار ارزهای دیجیتال پس از افزایش قیمت‌ها در روز گذشته

ریپل ارز دیجیتال سوم بازار در ۲۴ ساعت گذشته با رشدی ۲.۱ درصدی همراه بوده و در حال حاضر با قیمت ۰.۴ دلار در بازار خرید و فروش می‌شود. رشد این ارز در طول هفته گذشته بیش از ۲۸ درصد بوده است.

پایداری نسبی قیمت ارزهای دیجیتال

در میان ۲۰ ارز دیجیتال برتر بازار، بیشترین رشد طی ۲۴ ساعت گذشته مربوط به دش با ۹.۵۳ درصد است. و پس از آن مونرو و بیت کوین کش به ترتیب با رشدی ۲.۷۹ و ۲.۵۸ درصدی در رده دوم و سوم قرار دارند.

در زمان نگارش این گزارش، کل حجم بازار ارز دیجیتال برابر با ۲۴۸.۲ میلیارد دلار است که ۱۸ درصد نسبت به هفته گذشته افزایش داشته است.

پایداری نسبی قیمت ارزهای دیجیتال

بانک مرکزی اروپا به تازگی اعلام کرده که ارز دیجیتال در سیاست‌های پولی و اقتصاد واقعی تاثیری نمی‌گذارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید