شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

تزریق 18 میلیارد دلار به ارزش بازار ارزهای دیجیتال

تزریق 18 میلیارد دلار به ارزش بازار ارزهای دیجیتال
نوشته شده توسط مدیریت

تزریق 18 میلیارد دلار به ارزش بازار ارزهای دیجیتال

اکثر تریدرها و سرمایه گذاران بیت کوین امیدوار بودند که قیمت این ارز دیجیتال اصلاح خواهد شد و به ۶ هزار دلار و پایین تر خواهد رسید و این امر باعث ایجاد فرصت کافی جهت روند گاوی بزرگتری خواهد شد. البته امید آنها امروز صبح با توجه به اینکه بیت کوین دوباره افزایش یافته است نا امید شد.

بیت کوین ۹ درصد افزایش قیمت داشته است
روز گذشته بیت کوین حدود قیمت ۷۲۵۰ و ۷۴۰۰ دلار معامله می شد. چندین ساعت پیش این ارز دیجیتال ۹ درصد افزایش قیمت یافت و به قیمت ۷۹۲۰ دلار رسید. حجم روزانه همچنان نصف روزهای گذشته است اما امروز صبح در حال افزایش است.

دیروز بیت کوین روندی نفس گیر داشت اما احتمالا به مناطق پشتیبانی خود باز می گردد. بسیار از تحلیلگران ماهر و خبره قیمت ۶۴۰۰ دلار یا کمتر را برای این ارز دیجیتال پیش بینی می کردند. در حال حاضر به نظر می رسد گاوها کنترل یازار را در دست گرفته اند.

CNBC مثل همیشه دوباره اشتباه کرد زیرا نمودار هد اند شولدر را منتشر کرده بود و بیان کرده بود که کاهش قیمت شدیدی رخ می دهد. یکی از تحلیلگران کریپتو در مورد این موضوع در توییتر نوشت:

CNBC نمودار هد اند شولدر را منتشر کرده است… من می خواهم بیت کوین را با قیمت کمتر بر روی قیمت ۶ هزار دلار بخرم. با توجه به پامپ بیت کوین کاملا مشخص بود که این اتفاق می افتد.

تزریق 18 میلیارد دلار به ارزش بازار ارزهای دیجیتال

قیمت بعدی برای بیت کوین ۸ هزار دلار خواهد بود و طی این هفته به سطح مقاومت ۸۲۰۰ دلار خواهد رسید. طبق گفته یکی از تحلیلگران اگر قیمت بالاتر از این مقدار رود وارد روند صعودی می شود که قیمت بیت کوین را به ۹۰۰۰ دلار می رساند. این تحلیلگر بیان کرد:

مقاومتی وجود خواهد شد و بیشتر از چند روزی طول می کشد تا بیت کوین به قیمت ۸۲۱۶ دلار برسد. حجم معاملات هفتگی شگفت انگیز است.

این روند صعودی باعث شده که ۱۸ میلیارد دلار به ارزش بازار کریپتو افزوده شود و ارزش بازار از ۲۲۸ به ۲۴۶ میلیارد دلار رسیده است.

ن٠ودار ارزش بازار

نمودار ارزش بازار

ارزش کلی بازار طی هفته گذشته بر روی ۲۰۰ دلار بوده است. پس از ماه نوامبر این اولین باری بود که ارزش بازار به این مقدار رسید.

طی این روند صعودی، آلتکوین ها نیز همه سبز و صعودی می باشند.

منبع bitcoinist

دیدگاهتان را بنویسید